Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hisoka vs İllumi

Hisoka Vs İllumi

• Kullanılan toplam oy
    141

Roronoa Zoro

Zoldyck ailesinde güç yaş ile doğru orantılı bence.En yaşlısı Netero ile denkmiş.
Silva bence Chrollo ile hemen hemen aynıdır.Zeno ise onlardan daha güçlüdür.Zaten karınca arcında yaptığı o ejder tekniği adamın ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor bana göre.

İllumi bunların gerisinde muhtemelen.Hisoka Chrollo ile ne kadar sıkı kapışacak ona bağlı olarak durum değişir.Günceldeki durumlara o dövüşte düşmeyeceği için kazanma ihtimali Chrollo kapışmasından daha yüksektir.
Adam 95 veriyor İlumi'ye kendisininde 70 olcak hali yok kendini 100 görüyor ve 100 üzerinden puan veriyor.İçeri ilk girdiğinde ne diyor Ging diye biri var mı ? Mangakada biliyor Ging'i çıkartsa Hisoka'ya misal veriyorum 105-110 dedirtcek.Çıkartmıyor bilerek.Hisoka kendinden çok emin bir karakter.Kendinden düşüklere yenilme şansı yok.Tek zaafı var oda kendini en güçlü görmesi.Buda onu kendiyle eşit veya kendinden güçlü biriyle dövüşürken yenilmesini mümkün kılar.Çok zeki olduğundanda güç farkını vs sırasında bile farkedip zaafını o an kapatacak bi adam.Chrollo vs si sonuçlanırsa daha net çıkarımlar yaparız.Ben şuanda böyle düşünüyorum.

Yami

O şöyle de olabilir. Bu aile çok güçlü ve kendilerine denk olan birilerini görmek onları şaşırtmıştır. İllumi tecrübe olarak geridedir tabi baba ve dedesinden ama gücü konusunda bi şey diyemem. Dedesinin de gücü azalmıştır bence yaşlılıktan dolayı. İllumi o ailenin geleceği gibi duruyor bi de gücü düşünülenin üstünde olur. Bir de tabi rahatça seni burada öldürürüm diyebiliyor Hisokaya. Hisokadan güçsüz olacağını hiç sanmıyorum.
Silva geçmişte karşılaşmış Chrollo ile. Ve gördüğünde dahada güçlenmiş diyordu.Ve babasını uyarıyordu.
@Millennium Wizard bahsetmiş yaşlara göre bir güç dağılımı gözüküyor ailede. Yani En büyükleri Neteronun dengi bir adam.
Zeno ise Netero ile baş edebilecek adamlardan biri.Neterodan sonra bana göre terazinin ağır kısmıdır zeno.
Tecrübe yetenek ... herşey var. Zeno o kadarda yaşlı değil. Ki , sürekli sahada olan adam. Geçim kaynağı bu.
Netero gibi bir dönem sürekli masa başı geçirmiyor. Aktif adam. Yani Silva ve Zenodan sonra İllumi gelir.
Chrollo ikisinide gerçekten tatmin etmiş bir adam. Özellikle Zenonun sözleri çok önemliydi. Sonuçta zeno dediğimiz kibirli biri.
Tıpkı Bleachde ki yamamato Genruuyusai gibi bir adam.
Hisokanın dediğim gibi sakladığı bir gücü olmalı. Sakızlı güçle olmaz o iş

Adam 95 veriyor İlumi'ye kendisininde 70 olcak hali yok kendini 100 görüyor ve 100 üzerinden puan veriyor.İçeri ilk girdiğinde ne diyor Ging diye biri var mı ? Mangakada biliyor Ging'i çıkartsa Hisoka'ya misal veriyorum 105-110 dedirtcek.Çıkartmıyor bilerek.Hisoka kendinden çok emin bir karakter.Kendinden düşüklere yenilme şansı yok.Tek zaafı var oda kendini en güçlü görmesi.Buda onu kendiyle eşit veya kendinden güçlü biriyle dövüşürken yenilmesini mümkün kılar.Çok zeki olduğundanda güç farkını vs sırasında bile farkedip zaafını o an kapatacak bi adam.Chrollo vs si sonuçlanırsa daha net çıkarımlar yaparız.Ben şuanda böyle düşünüyorum.
Onu bende biliyorum da neye göre veriyor.Seride nen yada fiziksel güç ile kazanılacağı hiç belli değildi sanırım.O kadar strateji falan boş yere kurulmuş olur öyle.

Bu adam Netero ile de dövüşmek istiyordu sanki.Yani bu kendini beğenmişliği de çok mantıklı ve kesin değil.

Yami

95 i kime verdiği tam belli olmamakla birlikte önemli değil. Hunterda böyle sen 50 ben 200 diye bir şey yok.
Naruto değil bu. Yetenekler zeka konuşuyor. Farklı bir durum. O puanlamanın hiçbir önemi yok. Bunun en güzel örneği Leoriyo vs Örümcek takımının kas gücü en yüksek adamıdır. O vs bu olayı açıklıyor
Hisoka yenilmeyeceğine meydan okumaz diyorsunda Netero ilede dövüşmek istiyordu. Onu yeneceğide mi garantiydi ?
İlginç şeyler söylüyorsun.

Roronoa Zoro

Onu bende biliyorum da neye göre veriyor.Seride nen yada fiziksel güç ile kazanılacağı hiç belli değildi sanırım.O kadar strateji falan boş yere kurulmuş olur öyle.

Bu adam Netero ile de dövüşmek istiyordu sanki.Yani bu kendini beğenmişliği de çok mantıklı ve kesin değil.
Kardeşim adam çok zeki her şeyi ile analiz ediyor.O verdiği puan sadece gücü dil bence korkak olup olmaması,zeki mi değil mi,kendisi gibi güç azmanı mı,kazanmak için her şeyini verip vermeyeceği bütün noktaları ile tartıyor ve bu özelliklere göre puan veriyor.Şuan için böyle düşünüyorum.Zamanla neye göre puan verdiği açıklanırsa o zaman daha net konuşuruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Silva geçmişte karşılaşmış Chrollo ile. Ve gördüğünde dahada güçlenmiş diyordu.Ve babasını uyarıyordu.
@Millennium Wizard bahsetmiş yaşlara göre bir güç dağılımı gözüküyor ailede. Yani En büyükleri Neteronun dengi bir adam.
Zeno ise Netero ile baş edebilecek adamlardan biri.Neterodan sonra bana göre terazinin ağır kısmıdır zeno.
Tecrübe yetenek ... herşey var. Zeno o kadarda yaşlı değil. Ki , sürekli sahada olan adam. Geçim kaynağı bu.
Netero gibi bir dönem sürekli masa başı geçirmiyor. Aktif adam. Yani Silva ve Zenodan sonra İllumi gelir.
Chrollo ikisinide gerçekten tatmin etmiş bir adam. Özellikle Zenonun sözleri çok önemliydi. Sonuçta zeno dediğimiz kibirli biri.
Tıpkı Bleachde ki yamamato Genruuyusai gibi bir adam.
Hisokanın dediğim gibi sakladığı bir gücü olmalı. Sakızlı güçle olmaz o iş
Sakızla niye olmuyor la.Hisoka gayet memnun yeteneğinden.Luffy var işte lastik meyveli adam neler yapıyor.

Yami

Sakızla niye olmuyor la.Hisoka gayet memnun yeteneğinden.Luffy var işte lastik meyveli adam neler yapıyor.
Chrollonun bir sürü yetenekleri var. Hepsinin sakızla idare edebilir mi diye düşündüm. Farklı şeylerde bekliyorum.
Hani güçlü kişilerin görmeye layık olduğu yetenekler. Olabilir sakızlada ama bilemedim. Chrolloyu sakızla almasın.
En azından chrollo zibilyon tane döktürüyor :(

Roronoa Zoro

95 i kime verdiği tam belli olmamakla birlikte önemli değil. Hunterda böyle sen 50 ben 200 diye bir şey yok.
Naruto değil bu. Yetenekler zeka konuşuyor. Farklı bir durum. O puanlamanın hiçbir önemi yok. Bunun en güzel örneği Leoriyo vs Örümcek takımının kas gücü en yüksek adamıdır. O vs bu olayı açıklıyor
Hisoka yenilmeyeceğine meydan okumaz diyorsunda Netero ilede dövüşmek istiyordu. Onu yeneceğide mi garantiydi ?
İlginç şeyler söylüyorsun.
O puanlamanın bal gibi de çok önemi var.Adamın oraya geliş nedeni zaten Ging.Baktı yok ağzına göre adam arıyor.Puanlıyor milleti acaba kime sarsam diye.Senin hissettiğin ile benim hissettiğim bir olmak zorunda mı ? Benim yukarda ne demek istediğimi anlamamışsın.Hisoka Netero'yu gördüğünde ölçüyor bakıyor çok sağlam.Ama adamın zaafı var karşısındaki ne kadar güçlü olursa olsun onu bir şekilde yeniceğini düşünüyor.Kendisinden güçlü olduğunu biliyor.Fakat güce olan zaafı ve egosu onunla dövüşmek istiyor.Bak burda bunu nasıl anlatıcam bilmiyorum.Bunu ben söylemiyorum.Hisoka söylüyor.Dövüşseler kaybedicek gerçekte biz izleyince.Ama hisoka onu bir şekilde yeneceğini düşünüyor.Yani benden güçlü dediği adam bile aslında ona göre ondan güçsüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık