Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Evrene göre değişir. Berserk evreninde olmak isterdim. Guts olurdum yaratık keserdim :D Ama One Piece'te ödül avcısı olurdum. Heyecan, para ne istersen var :D

Hiç keşke insan olmasaydım dedin mi? Ve ne zaman dedin?
İnsan olmasaydım değil de ''böyle insanların içinde olmasaydım'' dedim. Hemen hemen her zaman da diyorum insanlar beni şaşırtmıyor.

İmkanın olsa ve yakalanmayacağını bilsen uyuşturucu ticareti yapar mısın?

Akşam seksi. Sporla aram iyi sayılmaz.

Karşı cinste en fazla istediğin özellik nedir, alttakiiii?
Pembe nüfus cüzdanı. Şaka şaka :D

Anlayışlı ve saygılı olması. Kafa dengi olması, her şeyi ciddiye almaması. Yani kısacası karakterli olması.

Luffy, Sanji ve Zoro denize düşse kimi kurtarırsın...

Pembe nüfus cüzdanı. Şaka şaka :D

Anlayışlı ve saygılı olması. Kafa dengi olması, her şeyi ciddiye almaması. Yani kısacası karakterli olması.

Luffy, Sanji ve Zoro denize düşse kimi kurtarırsın...
Zoro. Sanji hızıyla kendini kurtarır. Eğer Zoro'yu kurtarırsam o, Luffy'nin vücudunu rahatlıkla taşır :D

Sır tutan bir arkadaş olmak mı yoksa arkadaşlarının seninle keyifli zaman geçirdiği bir arkadaş olmak mı?

Zoro. Sanji hızıyla kendini kurtarır. Eğer Zoro'yu kurtarırsam o, Luffy'nin vücudunu rahatlıkla taşır :D

Sır tutan bir arkadaş olmak mı yoksa arkadaşlarının seninle keyifli zaman geçirdiği bir arkadaş olmak mı?
Sır tutmak sıkıcı iş. Herkes derdini tasasını sana anlatıyor. Senin zaten bir sürü derdin varken bir de onun bunun derdiyle uğraşıyorsun. Kaldı ki zor gününde o kadar derdini paylaştığın insanın hiçbirini yanında bulamazsın. O yüzden gezip tozup, eğlenip, keyfine bakmak en güzeli.:D

Önemli olan yolculuk mu? Hedefe ulaşmak mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık