Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Haydi Sor Sor

Savundukları fikirleri, düşüncelerini uzun uzadıya okudum haklarında araştırmalarım oldu fakat kitaplarını okuma fırsatı bulamadım.
Locke ve J.J benim üniversitede sunum konumdu hatta.

Okumak istediğin üniversite ve sebebi nedir?
Aklımda net bir yer yok, ama mümkün olduğunca keko, barzo apaçi tiplerin olmadığı bir yer olmasını isterdim.

İçinde dolduramadığın bir boşluk var mı?

Yaptıklarım ve yaşadıklarımdan sonra fazlasıyla öyle olduğumu düşünüyorum.

Güç senin için ne ifade eder?
Güç her insanın farklı bir şekilde elde etmek istediği bir şey. Güçlüysen empati kurmazsın, güçlüysen sistemlere isyan etmezsin, güçlüysen kurallara uymazsın, acı çekmezsin ve anlaşılma gayesi gütmezsin.

Sabah uyandığında belin veya omuzun ağrır mı ?

Doğuştan omurgamda bir sıkıntı varmış. Geçenlerde ağrımaya başladı ve aylar sürünce öğrendim. Ama şu aralar iyi.

İnançlı biri misin? Bir başka ailede ya da ülkede dünyaya gelsen ne şekilde farklı olurdu? (Şu anki ailene ya da çevrene zıt görüşlü olsun bu yerler)

Uludağ da mı okudun la yoksa :D
Kocatepede :D

Doğuştan omurgamda bir sıkıntı varmış. Geçenlerde ağrımaya başladı ve aylar sürünce öğrendim. Ama şu aralar iyi.

İnançlı biri misin? Bir başka ailede ya da ülkede dünyaya gelsen ne şekilde farklı olurdu? (Şu anki ailene ya da çevrene zıt görüşlü olsun bu yerler)
Uludağ da mı okudun la yoksa :D
İnançlıyımdır.
Bir başka ailede olmak bile inançlarda farklılık oluşturabilir. Muhafazakar ailedeysen ne kadar hoşuna gitmese de sende yüksek olasılıkla muhafazakar olursun. Aynı düşüncüleri benimsersin. ( aşırı şeriati ailerlede ters tepmeler oluyor tabiiki )
Veyahut İnançsız bir ailede dünyaya gelmek senide öyle yapacaktır. Sosyal çevrende / yaşadığın şehirde heleki böyleyse değişim yada farklı düşünme olasılığın zor olur.

Hayatında fitness modellere imrendin mi?
Bu spor hakkındaki düşüncelerini sıralar mısın?

Kocatepede :D

İnançlıyımdır.
Bir başka ailede olmak bile inançlarda farklılık oluşturabilir. Muhafazakar ailedeysen ne kadar hoşuna gitmese de sende yüksek olasılıkla muhafazakar olursun. Aynı düşüncüleri benimsersin. ( aşırı şeriati ailerlede ters tepmeler oluyor tabiiki )
Veyahut İnançsız bir ailede dünyaya gelmek senide öyle yapacaktır. Sosyal çevrende / yaşadığın şehirde heleki böyleyse değişim yada farklı düşünme olasılığın zor olur.

Hayatında fitness modellere imrendin mi?
Bu spor hakkındaki düşüncelerini sıralar mısın?
Valla spora başlarım, 1 ay gider bırakırım. Sene içinde en az 4-5 kez oldu bu durum.

Bir anime karakterinin yerine geçebilme hakkın olsa ne yapardın?

Valla spora başlarım, 1 ay gider bırakırım. Sene içinde en az 4-5 kez oldu bu durum.

Bir anime karakterinin yerine geçebilme hakkın olsa ne yapardın?
Evrene göre değişir. Berserk evreninde olmak isterdim. Guts olurdum yaratık keserdim :D Ama One Piece'te ödül avcısı olurdum. Heyecan, para ne istersen var :D

Hiç keşke insan olmasaydım dedin mi? Ve ne zaman dedin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık