Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Luffy ile atışmaları yeterdi, bir de Marineford'daki malum o anı dile dökerlerdi belki. :(

:) Yeni düzende her korsanın kötü anılacağını sanmıyorum, hele de sivillere zarar vermeyen, dünyanın şafağı için en önde savaşanların. Dof'un dediği kazanan da 'adalet' de doğru kişiler olacak bu sefer. Luffy kafasındaki kimse, tekrar bir devlet sistemi kurulsa da baştakilerden olmayı zaten istemez. Yeni sistemde denizci kısmında Coby, Garp, Tsuru, Sengoku, Kuzan, Issho, Momonga gibi adamlar aktif rol oynayabilrler.
"Garp" Hahahaha, Ohara'nın havaya uçurulmasını izleyen, milyonlarca bebeğin katledilmesini yoksayan Garp mı? Olur olur, dünya çok değişir Garp gibi bi' tiple.

One Piece belli bir güç dengesi olan ve bu güç dengesi üzerinden senaryonun işlediği bir seri değil daha çok belli bir senaryonun olduğu ve senaryo üzerinden güç dengesinin dağıtıldığı bir seri. Yani yeni üye olmazsa zorlanırlar şöyle olur böyle olur tarzı şeyler pek geçerli değil çıkarsa öyle bir zorluk bilmem kaç yıl önce öğrenmişti diye koyarlar bir flashback alır power up'ı olur biter.

sürekli Jinbei ve Pedro kendini feda eder diyordum ama Jinbei için artık tayfada diyebiliriz,Carrot da ani sinirle Katakuri'ye saldırdığına göre tayfaya kesin gelecek diyorum.

Bunların haricinde Monet ve Bonney isterdim ama zor

Marco veya Jinbeiden biri gelmeli.Marco daha kuvvetli ihtimal bence;Jinbei Wanoda yine bir kılıcın önüne atlar ki sürekli fedai olmaktan bahsediyor ve gücü bir Marco değil.Carrot Pedro'nun son sözlerini söylediği an tayfadayım diye dipnot girmiş oldu.O da başlangıçta hayalinin denize açılmak olduğunu söylemişti.Cc gelmez,kötü ruhlu kimse katılmadı tayfaya.Vivi ve Cavendish'in olmaması koyuyorken bu öngörü tutmazsa kalbimi kazanmak için beni tayfaya almak zorunda kalacaklar. :) :sapkali:

Marco veya Jinbeiden biri gelmeli.Marco daha kuvvetli ihtimal bence;Jinbei Wanoda yine bir kılıcın önüne atlar ki sürekli fedai olmaktan bahsediyor ve gücü bir Marco değil.Carrot Pedro'nun son sözlerini söylediği an tayfadayım diye dipnot girmiş oldu.O da başlangıçta hayalinin denize açılmak olduğunu söylemişti.Cc gelmez,kötü ruhlu kimse katılmadı tayfaya.Vivi ve Cavendish'in olmaması koyuyorken bu öngörü tutmazsa kalbimi kazanmak için beni tayfaya almak zorunda kalacaklar. :) :sapkali:
Marco gelmez imkansız eski wb korsanları olarak bartolara katılırlar

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık