Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Her denizden 4 nakama matematiğinin bozulacağını sanmıyorum. Ayrıca her bir denizde, tayfaya katılan ikinci üye kadın oldu. Yeni dünyada tayfaya katılacaklar, ağırlıklı olarak Antik krallıkla bağlantısı olan farklı ırklara mensup kişiler olacak gibi.

Jinbe'ye kesin gözüyle bakarsak, sonraki katılması gereken, bir kadın. Gönül Jewellery Bonney'i istese de kendisi ortada yok; Oda hükümetle ilgili bir mesele için onu saklıyor sanırım. En büyük aday Carrot. Ben katılacak olanlardan birinin eski denizci olmasını istiyorum; hayallerimiz Kuzan der ama X-Drake de fena olmaz. Ayrıca bir yerde, tayfaya asla logia katılmayacak diye bir şey duymuştum, ne kadar doğru bilmiyorum.Eğer öyle bir şey yoksa, sağlam bir geçmiş ve yürekten yapacağı iyiliklerle kimsesiz Ceaser'ı kabullenebilirim.
Eski denizci deyince aklıma geldi.Garp gelse hiç fena olmaz aslında :) Hem harf skalasına da (G-H) uygun bir erkek karakter :)

Seri başında yanlış hatırlıyo olabilirim luffy 10 kişi diyordu şimdi 9 kişiler Jimbe gelecekse'ki öyle gözüküyor 10 olacaklar bundan sonra kimse katılmaz tayfaya.

Eski denizci deyince aklıma geldi.Garp gelse hiç fena olmaz aslında :) Hem harf skalasına da (G-H) uygun bir erkek karakter :)
Saklı geçmişin ne olduğunu sorgulayıp tayfaya katılsa güzel olur, iyi makara da döner. :) Ama tüm yaşadıklarına rağmen adalet inancının bir şekilde arkasında duran adam, anca One Piece bulunup, kayıp yüzyıl ortaya dökülürse, görev bilincinden sıyrılabilir gibi geliyor bana. Luffy'nin hocası Rayleigh, o da Coby'nin hocası kalcak gibi, diğer yandan.

Seri başında yanlış hatırlıyo olabilirim luffy 10 kişi diyordu şimdi 9 kişiler Jimbe gelecekse'ki öyle gözüküyor 10 olacaklar bundan sonra kimse katılmaz tayfaya.

En azından 10 arkadaş diyor ya da 10 arkadaş civarı. Kesin bir isteği, söylemi yok yani.

Serinin ilk 400 bölümündeki hiçbir şeyi referans almamak lazım :D

Şaka bir yana tayfa kalabalıklaştıkça bir arc içerisinde hepsine bir şeyler çizmek gerekiyor. E. Oda bu durumdan biraz yılmış olmalı ki epeydir tayfayı hiç bir araya tam anlamıyla getirmedi, bir şekilde bölünüyor bizimkiler.

Saklı geçmişin ne olduğunu sorgulayıp tayfaya katılsa güzel olur, iyi makara da döner. :) Ama tüm yaşadıklarına rağmen adalet inancının bir şekilde arkasında duran adam, anca One Piece bulunup, kayıp yüzyıl ortaya dökülürse, görev bilincinden sıyrılabilir gibi geliyor bana. Luffy'nin hocası Rayleigh, o da Coby'nin hocası kalcak gibi, diğer yandan.
Aslında olmayacak şey değil.Sözde adaletin temsilcisi Dünya Hükümeti'nin karanlık tarafı aydınlık tarafından fazla.Garp gibi idealist bir adamı kolay kolay yolundan döndüremezsin.Yine de şöyle bir hayal edince Garp'ın gemiye gelmesi tayfaya bambaşka bir renk katardı.

Bu arada Op , Coby ve saklı geçmiş deyince kafamda şimşekler çaktı.Herşey ortaya döküldüğü zaman son savaşta Garp ve Coby de Luffy ile birlikte savaşacaktır Dünya hükümetine karşı.Fakat herşey sona erdiğinde yeni kurulacak sistemin merkezinde kötü şöhretli bir korsan olması kabul edilemez.Kafamdakileri yazıya dökmekte zorlanıyorum uykusuz bir gün geçirdim.Özetlemem gerekirse Son savaştan sonra kurulacak sistemin kahramanları Coby,Helmeppo Garp gibi temiz isimler olacaktır.

Aslında olmayacak şey değil.Sözde adaletin temsilcisi Dünya Hükümeti'nin karanlık tarafı aydınlık tarafından fazla.Garp gibi idealist bir adamı kolay kolay yolundan döndüremezsin.Yine de şöyle bir hayal edince Garp'ın gemiye gelmesi tayfaya bambaşka bir renk katardı.

Bu arada Op , Coby ve saklı geçmiş deyince kafamda şimşekler çaktı.Herşey ortaya döküldüğü zaman son savaşta Garp ve Coby de Luffy ile birlikte savaşacaktır Dünya hükümetine karşı.Fakat herşey sona erdiğinde yeni kurulacak sistemin merkezinde kötü şöhretli bir korsan olması kabul edilemez.Kafamdakileri yazıya dökmekte zorlanıyorum uykusuz bir gün geçirdim.Özetlemem gerekirse Son savaştan sonra kurulacak sistemin kahramanları Coby,Helmeppo Garp gibi temiz isimler olacaktır.
Luffy ile atışmaları yeterdi, bir de Marineford'daki malum o anı dile dökerlerdi belki. :(

:) Yeni düzende her korsanın kötü anılacağını sanmıyorum, hele de sivillere zarar vermeyen, dünyanın şafağı için en önde savaşanların. Dof'un dediği kazanan da 'adalet' de doğru kişiler olacak bu sefer. Luffy kafasındaki kimse, tekrar bir devlet sistemi kurulsa da baştakilerden olmayı zaten istemez. Yeni sistemde denizci kısmında Coby, Garp, Tsuru, Sengoku, Kuzan, Issho, Momonga gibi adamlar aktif rol oynayabilrler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık