Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

aynen kardeşim sana katılıyorum hatta sanjiyi belki hırs bürür seri sonunda sonuçta adam yonkou ayarı tüm kızların ilgisini çekebilmek için luffyle teke çıkar ve alır sonra kk olur.
Nereden buldun bunu da şimdi cevap veriyorsun lol azmine hayran kaldım. Kaido ve Shogun ı yenmek için neredeyse herkese power up gelecek. Sonra Big Mom veya Shanks ile kapışılacak ee onlarda da belki power up alınacak sonra karasakal var belki orada da power up alacaklar. Im ve dünya hükümetine ancak böyle hazır olurlar.

Nereden buldun bunu da şimdi cevap veriyorsun lol azmine hayran kaldım. Kaido ve Shogun ı yenmek için neredeyse herkese power up gelecek. Sonra Big Mom veya Shanks ile kapışılacak ee onlarda da belki power up alınacak sonra karasakal var belki orada da power up alacaklar. Im ve dünya hükümetine ancak böyle hazır olurlar.
kardeşim senin dediğin mantıkla gidersek tayfada 1 tane kk 3 tane yonkou 4 tane amiral 2 tane sağ kol olacak allah için her teori her düşünce önemlidir ama az biraz mantık be

Nami veya Robin, Kyuubi kadını yenecekler muhtelemelen. Seri sonunda epey iyi bir seviyeye gelirler o zaman. Nami veya Robin = Minato :a:

Anket aç istersen.Rayleigh benimde en sevdiğim karakterlerden lakin amiralden üstün olduğunu düşünmüyorum.Zirve dönemi bile sakazuki ayarı felandır.
Şu bölümün etkileri bir geçsin öyle bir konu açılabilir aslında. Adam kendi diyor, genç olsam Kizaru'yu yenip, Kuma'yı indirebilirdim diye. Amiral seviyesi falan çıkması bence mümkün değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık