Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Sanji'nin amiral tokatlayacağına dair inançların günden güne azalıyor. Zoro zaten Mihawk'ı yenerek amiral üstü bir güce ulaşacak büyük ihtimal.

Naruto One Piece'den çok daha oturaklı bir seriydi, özellikle versus- güç konularında. Neyin ne olduğunu biliyorduk en azından.
Valla dostum naruto karakter ve hikaye açısından çok kaliteli ama seri sonu güç dengelerini hatırladıkça ağzımın bütün tadı kaçıyor. Yıllarını antrenmanlara vermiş ve kariyeri başarılarla dolu olan kakashi savaşta taktik vermekten ve anca destek olmaktan başka bir şey yapamıyor. Bütün hayatı antrenmanlarla geçen Gay bile bir şey yapmak için intihar saldırısı yapmak zorundaydı. Bu ikisi en güçlü jonin ama bakıyoruz ki hayatları bir kuyruklu tilkinin saldırısına bakıyor. Keşke hiç jinjuriki diye bir kavram olmasaymış seride. Normal ninja serisi çok daha güzel olurdu.

Sanji’ye gelirsek kendisi en işlevli karakterlerden birisi. Adamda ne ararsan var.
Güç-işlev-hız-el becerisi-zeka. Herkes karakterlere güç açısından bakıyor ama sanji’de fazlası var. Şahsen benim için sanji amiral alması gerekmiyor. Kata seviyesinde olsun ben tatmin olurum.
Zoro-yonko veya şu bu yonko olacak diyenler ağır yanılacak zaten. Luffy bile eze eze bir yonkoyu alabilecek mi bakalım.

Valla dostum naruto karakter ve hikaye açısından çok kaliteli ama seri sonu güç dengelerini hatırladıkça ağzımın bütün tadı kaçıyor. Yıllarını antrenmanlara vermiş ve kariyeri başarılarla dolu olan kakashi savaşta taktik vermekten ve anca destek olmaktan başka bir şey yapamıyor. Bütün hayatı antrenmanlarla geçen Gay bile bir şey yapmak için intihar saldırısı yapmak zorundaydı. Bu ikisi en güçlü jonin ama bakıyoruz ki hayatları bir kuyruklu tilkinin saldırısına bakıyor. Keşke hiç jinjuriki diye bir kavram olmasaymış seride. Normal ninja serisi çok daha güzel olurdu.

Sanji’ye gelirsek kendisi en işlevli karakterlerden birisi. Adamda ne ararsan var.
Güç-işlev-hız-el becerisi-zeka. Herkes karakterlere güç açısından bakıyor ama sanji’de fazlası var. Şahsen benim için sanji amiral alması gerekmiyor. Kata seviyesinde olsun ben tatmin olurum.
Zoro-yonko veya şu bu yonko olacak diyenler ağır yanılacak zaten. Luffy bile eze eze bir yonkoyu alabilecek mi bakalım.
Şimdi bir Naruto konusu açacağım, detaylı bir konu epey. Oradaki teknik detayları, sistemi vb. gördükçe söylediğimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım. :D

Luffy : Yonkou

Zoro - Sanji : Sağ Kol ( Belki zoro milim farkla üstün olur. Veya Oda Rayleigh ile eşit göstermek isterse Amiral ayarıda olabilir Zoro.)

Jinbei : Çok gelişeceğini sanmıyorum ama Oda isterse oda sağ kola çok yakın olur.

Franky : Doffy

Nami - Usopp - Chopper - Brook - Robin : 3 aşağı 5 yukarı aynı olurlar Daifuku Veya Oven ayarında dolanırlar.

Şahsen seri sonu Luffy ile Zoro ve Sanji arasında Bir Yonkou ile Sağ Kol arasında ki fark kadar fark olacağını düşünüyorum. Tabi Zoro konusunda yukarıda belirttiğim istisnalar olmaz ise.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık