Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Smoothie'yi bu arc Reiju+Nami indirecek bence, çok abartılacağını düşünmüyorum, hep şu Cracker'in yeteneği karıştırıyor sizin kafaları, yoksa alakasız yani Smoothie'nin şuanki Luffy'den falan güçlü olması. Reiju için bile '' Baş belası '' diyen bir kadını aşacaktır Robin seri sonunda :good:

Chopper, monster formda bir haki açsın bak ne dehşet oluyor. 2 yıl önce bile Sentemaoru gibi elit bir koramiral tırsmıştı Chopper'dan ve Chopper o dönem kontrol edemiyordu. Chopper hakili bir şekilde çok işler yapar diye düşünüyorum ben. Nami olayına gelincede fiziksel olarak çok ileri seviye olmasada 2 sene önce bile Kalifa gibi fiziksel güçte belli seviyenin üstünde ( Süperinsan gücündeki ) birinin saldırılarına az çok dayanmıştı. Sırf fiziksel savaş vermiyor diye güçsüz olarak bakılmaz bence. Clima tact ın ve Nami nin ilüzyonlarının sınırını bilmiyoruz sonuçta
Sentomaru Marine Officer olarak geçiyor. Koramiral değil.

Büyük ihtimalle karasakal tayfasıyla mugiwara tayfası arasında birebir eşleşme olacak. Enies Lobbyde ki gibi. Bence Brook falan güçlü olmazsa olmaz o işler.

Robin chopper ve Nami fazla olmuş sanki. Smoothy dediğimiz Yonkou'nun ikinci adamı. Korsanlar krali tayfasının gucsuzlerinden bile olsa o kadar güçlü olmamalı. Nami için o dediklerin yine baya zor bence. Hancock baya üç haki kullanabilen baya güçlü bir dövüşçü. Nami onu aşamaz bana göre. Chopper nekoyu aşarsa yine yonkou üçüncü adamını aşacak seviyeye gelir. Bence bu da çok fazla. Zaten Luffy'nin yanında dünya kadar müttefik olacak. Ana tayfanın bu kadar da güçlü olmasına gerek yok bence.
Ben o savaşta büyük güçlerin sadece Amirallerin olacağını sanmıyorum çünkü MF yanında sönük kalacak denilen bir savaş.

Cp0Lucci

Sentomaru Marine Officer olarak geçiyor. Koramiral değil.
Sentemaoru koramiral değil miymiş ? Bilmiyordum bunu bak.

Yinede fikrim değişmedi, Sentemaoru epey sağlam birisiydi, 2 yıl önceki Luffy'i zonklatıyorduki daha baltasını bile kullanmamıştı. Chopper kontrolsüz haliyle b.haki sahibi birini korkutuyordu. Chopper bir ihtimalde olsa b.haki uyandırabilirse fena güçlü olur, uyandıramazsa bile yine dahada güçlü olacaktır, sadece mantık olarak bile bu sonuç çıkar.

Smoothie'yi bu arc Reiju+Nami indirecek bence, çok abartılacağını düşünmüyorum, hep şu Cracker'in yeteneği karıştırıyor sizin kafaları, yoksa alakasız yani Smoothie'nin şuanki Luffy'den falan güçlü olması. Reiju için bile '' Baş belası '' diyen bir kadını aşacaktır Robin seri sonunda :good:

Chopper, monster formda bir haki açsın bak ne dehşet oluyor. 2 yıl önce bile Sentemaoru gibi elit bir koramiral tırsmıştı Chopper'dan ve Chopper o dönem kontrol edemiyordu. Chopper hakili bir şekilde çok işler yapar diye düşünüyorum ben. Nami olayına gelincede fiziksel olarak çok ileri seviye olmasada 2 sene önce bile Kalifa gibi fiziksel güçte belli seviyenin üstünde ( Süperinsan gücündeki ) birinin saldırılarına az çok dayanmıştı. Sırf fiziksel savaş vermiyor diye güçsüz olarak bakılmaz bence. Clima tact ın ve Nami nin ilüzyonlarının sınırını bilmiyoruz sonuçta
Smoothy'i Reiju ve Nami'nin yenmesi için Reiju'nun beklediğimizden güçlü çıkması gerekiyor. Öyle bir durum olsa bile işin çoğunu Reiju yapar. Ama şu an bu ikisinin Reijuyu yenebileceğini düşünmüyorum açıkçası.
Kadının 900 milyon civarı ödülü var. Çok büyük ihtimalle Dof'tan güçlüdür. Crackerden de güçlü ki ödülü daha fazla. Robinin seri sonu Dof'u falan yendiğini yada şu anki G4 Luffy ile kapışabileceğini hayal edemiyorum açıkçası :/ Zaten kadının işi rotacilik. İleride Chopper falan da geçer bence kendisini.
Chopper o halde full body koka yapsa bile neko seviyesinde olmaz bence. Hani şu anki zoro desem o bile çok fazla. 1 milyarlık adamı karşılayabilecek bir seviyeden bahsediyoruz burada. Hiç ihtimal vermiyorum açıkçası.
Namide taş çatlasa vergo olur gibi.
Hem tayfa senin bahsettiğin seviyede olursa 10 kişi iki üç dakikada yonkou indirirler. Çok olur bu da bence.

Sentemaoru koramiral değil miymiş ? Bilmiyordum bunu bak.

Yinede fikrim değişmedi, Sentemaoru epey sağlam birisiydi, 2 yıl önceki Luffy'i zonklatıyorduki daha baltasını bile kullanmamıştı. Chopper kontrolsüz haliyle b.haki sahibi birini korkutuyordu. Chopper bir ihtimalde olsa b.haki uyandırabilirse fena güçlü olur, uyandıramazsa bile yine dahada güçlü olacaktır, sadece mantık olarak bile bu sonuç çıkar.
Denizci Bilim Biriminden. Aynı zamanda Vegabond'un koruması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık