Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hasır Şapka Filosu Harekete Geçer mi?

Filo Wanoya gelir mi?

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .
Luffy uyanana kadar Barto'nun gelişi fena olmaz, Marco'nun hepsini korumasına pek imkan yok. Hem Oden reyisin intikamı olur aynı duruma düşmüştü Orochi'yi öldürmeye çalışırken.

Çünkü Luffy ölü bitkin olamaz?
İçinden Joy Boy çıkmışken herhalde ölü bitkin bir Luffy çıkarmayacaktır karşımıza. Yoksa Luffy'nin sınırına yaklaştığını herkes biliyor ama reenkarnasyonda bize full bir seviyeyle geldiğini gösterecektir. Naruto ve Sasuke'nin, Ashura ve İndra reenkarnasyonu sonrası sahneye çıktıkları gibi full güçte gelecektir Luffy.

İçinden Joy Boy çıkmışken herhalde ölü bitkin bir Luffy çıkarmayacaktır karşımıza. Yoksa Luffy'nin sınırına yaklaştığını herkes biliyor ama reenkarnasyonda bize full bir seviyeyle geldiğini gösterecektir. Naruto ve Sasuke'nin, Ashura ve İndra reenkarnasyonu sonrası sahneye çıktıkları gibi full güçte gelecektir Luffy.
O zaman Luffy'den değil Joy Boy'dan bahsetmemiz lazım olur : )

Wano'ya geleceklerini düşünmüyorum. Gelirlerse denizcilerle olacak olan büyük savaşın temeli Wano'da atılacak demektir. Sondaki Luffy'nin gülüşü net olarak yakında Kaido'nun işi bitecek diyor.

İkinci bir Marineford tarzı savaşta ortaya çıkacaklarını düşünüyorum. Ayrıca Wano yol geçen hanına döndü iyice artık birilerinin gelmesine gerek yok bence.

Niye Naruto reenkarne olduğunda Ashura'dan mı bahsettik. Ya da Madara'yı saymayıp İndra mı dedim. Luffy yine Luffy olacak. Tek fark daha güçlü bir Luffy göreceğimizdir.
Naruto kurgusu içerisinde de o hikayeyi sevmemiştim ve eleştirmiştim. Saçma ve de yersiz geliyor bana.

Naruto kurgusu içerisinde de o hikayeyi sevmemiştim ve eleştirmiştim. Saçma ve de yersiz geliyor bana.
Sana saçma gelmesi Oda'nın umurunda değil. Beklenen bir Mesih var. Hz. İsa, Hristiyan inançlarına göre öldü ve göğe yükseldi bir sonraki gelişinde gökten ineceği tasvir edilir birçok Hollywood filminde ana karakter ölür dirilir ve dünyayı kurtarır. Matrix'ten Neo'yu sana misal olarak gösterebilirim. Animelerde de bu şekildedir. Naruto'da da bu olay böyle tasvir edilmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık