Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Kolay zaten hortkuluk yapmak :artiz: Ruhunu parçalıyorsun boru mu :/ Bunun için insanlıktan çıkmış cani herifin biri olmak lazım. Geri dönüşü için içten pişmanlık gerekiyor ve o pişmanlık seni bitirebilir :/
Ruh ne len yeniyor mu :oleyo2:

Bu olayı baş başa konuşalım yalnız hortluk olayları seriye girince ben çıktım oradan bir de sersemlet vardı ki evlere şenlik. Tr Dublaj izlemeyeceksin hacı olaylar başka hal alıyor :hhh:

Ruh ne len yeniyor mu :oleyo2:

Bu olayı baş başa konuşalım yalnız hortluk olayları seriye girince ben çıktım oradan bir de sersemlet vardı ki evlere şenlik. Tr Dublaj izlemeyeceksin hacı olaylar başka hal alıyor :hhh:
Ruh işte :D Öldürüyorsun bölüyorsun :D Konuşalım bir ara da kitapları okudun mu sen?

Ölüm Yiyen'lere Ruh Emici diyorlardı dublajda. Salaklar :artiz:
Ateş kadehi kitabında söylüyorlardı galiba bu mevzuyu.Hadi o bir nebze de çatal dil bayağı özel bir şey.Israrla üzerinde durulmasına rağmen anlıyor ama konuşamıyor ney la :/
Ron bile biraz taklit etmişti. Dumbledore'un anlaması bana tuhaf gelmiyor.

Bu arada filmdeki sahne ne kadar leş lan. Hortkuluklar yok edilince hem Harry hem de Voldemort irkiliyor falan dhajfhs wtf

Güzel çeviri aslında, hortlak ve korkuluk karşımı.
Bu filmleri çeken salakları tebrik ediyorum sürekli :/ Dumbledore kaybını anlamaz diyor filmde saçma triplere giriyor :D
Dublaj filmlerini izlemiştim:mincika:
Don Kişot hariç kitap okumadım len ben :oleyo2:
Ohoo :/ Okumadıysan anlaması zor bir mevzu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık