Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisi Kumara Daha Düşkün?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    28
O ayrı bir anket konusu, al birini vur ötekine. :( Birisi kankam dediği, aynı menemene ekmek bandığı adamın oğlunun öldürülüşünü tvden izliyor, diğeri sivilleri korusun diye amiral olmuş, ancak sivillerin üstüne meteor yağdırıyor, gücümü test edeyim diyor. :(
Gerçi İssho çok şanslı ama kumarda kazanan adam zeki olur yine de bu adam meteoru yağmur gibi yağdırıyor valla milletin üstüne.Aksine akıllı olduğu için savaşa gelmeyen Rayleigh ise ne gariptir ki büyük ihtimalle kumarda çok başarısız. :D

Rayleigh kumarbaz değil, be yapacağını bilemeyince bir de bunu deniyim demiştir. Yoksa Zoro gibi verin bana sakemi karışmayın bana tarzı yaşayan biri.
Issho ise direkt kumar oynarken tanıştığımız biri ve arcın sonuna doğru büyük bir bahse giriyor. Sivilleri koruyacam ayağına boş boş dolanıyor ama fırsatı bulunca kumar arzusunu gideriyor Luffy üzerine oynayarak.

Köpük adası MF'ye çok yakın. Bilmiyorsa bile Sengoku duyurduktan sonra yetişirdi savaşa.
Rayleigh'yi iki sebepten severim; lakabının çok hoşuma gitmesi ve Ace'i kurtarmaya gitmemesi.
Ace çoktan ölmüş olurdu oraya gitseydi bile.Hem gemisi yok hem de Law vardığında bile Luffy'i son anda kurtarmışlardı.Yani o esnada Ace ölmüştü bile.

Ace çoktan ölmüş olurdu oraya gitseydi bile.Hem gemisi yok hem de Law vardığında bile Luffy'i son anda kurtarmışlardı.Yani o esnada Ace ölmüştü bile.
Calm Belt'i yüzerek geçen adamdan bahsediyoruz di mi? :/
Konumlarını biliyor musun bilmiyorum ama Ace'in KK oğlu olduğu duyurulduktan sonra bi hayli zamanı vardı ama gitmedi. İyi ki gitmedi, kurtarırdı falan. :(
Ayrıca, Law'ın nereden yola çıktığını veya zaten orada olup olmadığını nerden biliyorsun diye sormuyorum bile. :S

Calm Belt'i yüzerek geçen adamdan bahsediyoruz di mi? :/
Konumlarını biliyor musun bilmiyorum ama Ace'in KK oğlu olduğu duyurulduktan sonra bi hayli zamanı vardı ama gitmedi. İyi ki gitmedi, kurtarırdı falan. :(
Ayrıca, Law'ın nereden yola çıktığını veya zaten orada olup olmadığını nerden biliyorsun diye sormuyorum bile. :S
Law Shabondy adasında değil miydi?Ben orada olduğunu sanmıştım ama aradan bir sürü zaman geçmişti oradan ayrılmış da olabilir.
Calm Belt'i yüzerek geçmesi gemiden hızlı olduğunu göstermez sanırım.Ace'in Roger'ın oğlu olduğunu duyduktan sonra harekete geçse bile yetişeceğini düşünmemiştir muhtemelen ama Wb için göz yaşı döken birinin ortak dediği adamın oğlu için göz yaşı dökmemesi de sıkıntı.

[İKAZ]Arkadaşlar kumarbazdan döndünüz Ace, Roger, Rayleigh üçgenine.[/İKAZ]

Keşke, başka serilerde de kumarbaz varsa onlarında olduğu bir anket yapsaydın. İki karakter olunca yukarıdaki gibi konu sapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık