Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
Yetenekli olduktan sonra sıkıntı yok. Köylüden yükselen çok olmasa da istisnalar vardır. Haa direk sesli olmasa da köylü originli olduğundan ters bakmalar adam yerine konmamalar olabilir ama bu tarz yetenekler sınırlı olduğundan krallıklar, derebeylikler için önemli bir değerdir. Öyle kolay kolay harcamazlar :D
Dediğim gibi son 200 hatta 100 yıl öncesine kadar hela yoluna gitme şansın çok yüksek açıkçası. :D Din savaşında mı ölüyon, yağmada mı ölüyon, bebekken hastalıktan mı ölüyon seç beğen al. :D

İlk çağı okuyunca kölelik felan varmış o da bana gelmez.Tarih oncesi çağda yaşarım en azından keşfedecek çok şey olur.

İlk çağ tabii ki. Özellikle bir gezgin olup tıp alanında çalışmalar yapmak isterdim. Şu an aynısını üniversite sınavına hazırlanarak yapmayı deniyorum. Şöyle denemeler de yazardım gittiğim yerlerle ilgili. Yaşadığım döneme bağlı olarak bilginleri gezerdim. Hipokrat, aristo, platon, heredot, ibn rüşd vsvs. Tonla olay var. Keyifli olurdu

Dediğim gibi son 200 hatta 100 yıl öncesine kadar hela yoluna gitme şansın çok yüksek açıkçası. :D Din savaşında mı ölüyon, yağmada mı ölüyon, bebekken hastalıktan mı ölüyon seç beğen al. :D
Visumslando kurma şansın var! Hani ülke şöyle olsa böyle olsa diyoruz ya bunu yapabilme ihtimalin var. Yoksa günümüzde de ölürsün saçma sapan şeylerden. Denemek önemli :good:

Şimdiki insanlar 30 yaşında falan orta yaş bunalımına giriyor, eski dönemlerde 30 yaşına gelmek bile büyük başarı sayılıyormuş.
Yani eskiden daha çok çalışan insanlar vardı vücut erken yoruluyordu .Ama eskiden de bunalım vardı zenginlerde hatta bir kralicemi ne yaşlılık bunalımına girince genç kızların kanında banyo yapmış genç kalmak için.

Visumslando kurma şansın var! Hani ülke şöyle olsa böyle olsa diyoruz ya bunu yapabilme ihtimalin var. Yoksa günümüzde de ölürsün saçma sapan şeylerden. Denemek önemli :good:
Reyis benim gözüm yükseklerde değil ben yaşayayım, kafam rahat olsun yeter. :D

Şimdiki insanlar 30 yaşında falan orta yaş bunalımına giriyor, eski dönemlerde 30 yaşına gelmek bile büyük başarı sayılıyormuş.
Aynen öyle bundan 60-70 yıl öncesine kadar doğan çocuğun yaşama ihtimali bile düşük. Bunun bir de koskoca ömrü var ilaçsız, kanunsuz bir ortamda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık