Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
@Smoker İlk Çağ paragrafında yazım yanlışı dikkatimi çekti. 3. satırda "Nispeten İlk Çağ'dan daha iyi bir dönemdir." yazıyor. Tarih öncesi çağlar demek istedin sanırım?

12000 13000 yıl öncesi,tufan öncesi çağ'a asla gitmek istemezdim orası büyük sıkıntı ,orta çağ iyidir.selçuklu osmanlı falan.

Şu an ki zekan, bilgin ile gideceksin. Belki de mükemmel bir uygarlık olmasa da medeniyet gelişmesini sağlayabilirsin.
Gidip doğarken ölmekte var veya herhangi bir hastalık veya yaralanmada ölmekte var. Ayrıca farketmez sana bağlı değil ki bu durum. Hangi konumda doğduğuna bağlı gittiğin zaman. Ben şansıma gidip yine köylü vs. olurum. İstediğin kadar bilgin olsun kim takar köylüyü. :D Onu geçtim cadı, büyücü diye asılmak da var. Dünya yuvarlak dersin gösterirler dünyanın kaç bucak olduğunu. :D

Gidip doğarken ölmekte var veya herhangi bir hastalık veya yaralanmada ölmekte var. Ayrıca farketmez sana bağlı değil ki bu durum. Hangi konumda doğduğuna bağlı gittiğin zaman. Ben şansıma gidip yine köylü vs. olurum. İstediğin kadar bilgin olsun kim takar köylüyü. :D Onu geçtim cadı, büyücü diye asılmak da var. Dünya yuvarlak dersin gösterirler dünyanın kaç bucak olduğunu. :D
Zaten insanların o zamanda bilip teyit edemeyeceği şeyler söylersen, direkt gidicisin kaçarın yok :D

Yetenekli olduktan sonra sıkıntı yok. Köylüden yükselen çok olmasa da istisnalar vardır. Haa direk sesli olmasa da köylü originli olduğundan ters bakmalar adam yerine konmamalar olabilir ama bu tarz yetenekler sınırlı olduğundan krallıklar, derebeylikler için önemli bir değerdir. Öyle kolay kolay harcamazlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık