Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

Anime MBS, TBS ve BS-TBS üzerinden 2 Ekimde saat 14.25'de yayınlanılacak. SUPER BEAVER açılış müziğinin arkasındaki isim olmakla beraber bestelenen şarkının ismi de "Toppakō" olacak ve SPYAIR da kapanış müziği olan "One Day"'i besteleyecek.

Bu da Furudate'nin İkinci yarıyı kutlamak için hazırladığı görsel.

Aynen Nekoma maçından sonra Komomedai takımı ile maç var.Turnuva formatını sevmiştim sonraki sene şampiyon olsalardı güzel olurdu.Ama mangaka işin başından beri Kageyama ve Hinata'yı rakip profilinde çizdiği için bunu bi sonuca ulaştırması gerekiyordu.Neticede bu bizi büyümüş halleriyle yapılan bi kapışmaya götürdü.
Tamamdır. Bu ikizler baya keyifli idi. İzlerim yarın yayınlanır ise. Ekstra infolar için teşekkürler. :d

Şanlı fukurodaninin yiğit oyuncuları Akaashi ve Bokutonun kupayı ellerinde kaldırmış halde gösterirler mi filler falan olarak :( Keskem olsa.

Demir duvar eliyordu sanırım ertesi sene bölgede. Final şekli çok hoşuma gitmedi benim açıkçası, büyümüş hallerini görmek güzel de. Tokyo olimpiyat için felan milli takım bekliyordun ben özel manga sayısı

14.bölümden 25.bölüme kadar sürücek bu sezon.Animesi beklediğimden hızlı ilerliyor.Nekoma maçının başında bırakabilirler diye düşünüyorum.Bunlar benim kişisel fikirlerim tabi :d
Yetim kalmasın konu :d
Benim tahminim Hinataların yenilmesine kadar sürer. Diğer sezonu da final sezonu yaparlar.

Tamamdır. Bu ikizler baya keyifli idi. İzlerim yarın yayınlanır ise. Ekstra infolar için teşekkürler. :d

Şanlı fukurodaninin yiğit oyuncuları Akaashi ve Bokutonun kupayı ellerinde kaldırmış halde gösterirler mi filler falan olarak :( Keskem olsa.

Demir duvar eliyordu sanırım ertesi sene bölgede. Final şekli çok hoşuma gitmedi benim açıkçası, büyümüş hallerini görmek güzel de. Tokyo olimpiyat için felan milli takım bekliyordun ben özel manga sayısı
Ne demek :D
Aynen son dediğine katılıyorum şöyle beraber dağıtsalardı ortalığı ne güzel olurdu :(

Benim tahminim Hinataların yenilmesine kadar sürer. Diğer sezonu da final sezonu yaparlar.
14.bölümden itibaren bu ikinci yarıda 12 bölüm yayınlanıcak.Bu 12 bölüme hem İnarizaki hem Nekoma hem de Komomedai maçını sığdırmaları zor olur ya :( Olursa da baya hızlandırmışlar demektir mangayı.
Bir de önceki yazdığını spo içerisine alabilir misin mangayı okumayanlar için :D

Ne demek :D
Aynen son dediğine katılıyorum şöyle beraber dağıtsalardı ortalığı ne güzel olurdu :(

14.bölümden itibaren bu ikinci yarıda 12 bölüm yayınlanıcak.Bu 12 bölüme hem İnarizaki hem Nekoma hem de Komomedai maçını sığdırmaları zor olur ya :( Olursa da baya hızlandırmışlar demektir mangayı.
Bir de önceki yazdığını spo içerisine alabilir misin mangayı okumayanlar için :D
12 bölüm 3 maç çok rahat sığar. Eğitim yok bişi yok bam bam bam. Arada yaşadıkları maç dışı haller için 2 bölüm olsa 3 4 3 rahat yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık