Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

Bilgi var mı? Sezon sadece bu maç mı olacak

Hinata gurur duyuyordur. Mirasını devraldın :d
14.bölümden 25.bölüme kadar sürücek bu sezon.Animesi beklediğimden hızlı ilerliyor.Nekoma maçının başında bırakabilirler diye düşünüyorum.Bunlar benim kişisel fikirlerim tabi :d
Yetim kalmasın konu :d

14.bölümden 25.bölüme kadar sürücek bu sezon.Animesi beklediğimden hızlı ilerliyor.Nekoma maçının başında bırakabilirler diye düşünüyorum.Bunlar benim kişisel fikirlerim tabi :d
Yetim kalmasın konu :d
Bu eşleşme sonrası neko sonra da küçük devin takımı vardı değil mi? Sonra yalapsap bitiyor :artiz: 3. sezon gibi opening olur umarım. Yarın geliyor değil mi bölüm şimdi

Bu eşleşme sonrası neko sonra da küçük devin takımı vardı değil mi? Sonra yalapsap bitiyor :artiz: 3. sezon gibi opening olur umarım. Yarın geliyor değil mi bölüm şimdi
Anime MBS, TBS ve BS-TBS üzerinden 2 Ekimde saat 14.25'de yayınlanılacak. SUPER BEAVER açılış müziğinin arkasındaki isim olmakla beraber bestelenen şarkının ismi de "Toppakō" olacak ve SPYAIR da kapanış müziği olan "One Day"'i besteleyecek.

Bu da Furudate'nin İkinci yarıyı kutlamak için hazırladığı görsel.

Aynen Nekoma maçından sonra Komomedai takımı ile maç var.Turnuva formatını sevmiştim sonraki sene şampiyon olsalardı güzel olurdu.Ama mangaka işin başından beri Kageyama ve Hinata'yı rakip profilinde çizdiği için bunu bi sonuca ulaştırması gerekiyordu.Neticede bu bizi büyümüş halleriyle yapılan bi kapışmaya götürdü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık