Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Günlük Verimliliğiniz Ne durumda?

Günlük Verimliliğiniz Ne durumda? Engeller Neler?

• Kullanılan toplam oy
    90
günde 16 saat çalışmıyorsanız çoluk cocuk vs ya da ekstra bir şeyiniz yoksa zaman ayıramama diye bi şeyin olduğuna inanmıyorum. yeteri kadar bir şeylere hevesi isteği olan insanlar her şeyi yapıyor. kendimizi avutmayalım .
Kendi kendini eleştiren Bavs...

Günde 16 saat çalışmasa da normal çalışma süresi de insanın enerjisini sömürebiliyor.

Kendi kendini eleştiren Bavs...

Günde 16 saat çalışmasa da normal çalışma süresi de insanın enerjisini sömürebiliyor.
fikirler değişiyor bi de faydacı yaklaşmaya çalışıyorum zaman ayıramıyorum kafası bi yere götürmüyor.
kendimden örnek vermek gerekirse sabah 6 da kalkıyorum uykulu uykulu 15.30 a kadar çalışıyorum totalde 20 k ya yakın adım atıyorum ondan sonra eve geliyorum vücut uyku istiyor uyuyorum uyuduktan sonra da mal oluyorsun bi şey yapasın gelmiyor gün öyle bitiyor.

ama mesela 15.30 da işten çıkıp spora gidersem uykum kaçıyor hem spor yapmış oluyorum hem de aksam daha dinç olmus oluyorum. daha verimli bir gün oluyor erken de yatarsan daha iyi sonuç alırsın biraz senin yönetimine baglı.

ya da ben aksam vardiyasına gitmeden önce spora nasıl gidicem diyorum arkadaşım sabah uyanmış spora gitmiş kahvaltısını yapmış+ öğlen yemek icin yemeğini hazırlamış ve ise gelmeden de arkadaşıyla falan buluşmuş :i:oleyo2:

İlaçlar sayesinde kendime olan nefretim ve sonucunda oluşan depresyon sürecini bir süre de olsa durdurabildim. Bu nedenle verimliliğim arttı. Sanırım buna iyi diyebilirim.
Artık o ilaçları kullanmıyorum.

Yurttaki arkadaştan aldığım ilaçlara bağlandım biraz. Verimliliğim fena değil gerekeni yapıyorum. Asıl önemli olan şubat ayından sonrası. Orada eski ilaçlarıma döneceğim ve her şey farkli olacak.

nasıl bir diyete başladınız
Benim diyetler klasiktir, her kış diyete yaza kadar ideal kiloma kavuşurum motivasyonuyla başlarım, 2-3 ay gibi kısa bir sürede 20 kilonun üzerinde veririm. Daha Sonra araya bir şey girer, diyeti salarım hoop eski kiloma dönerim. Her sene olduğu gibi aralıklı oruç yapıyorum. Gün içinde aldığım kalori 1300, yani bazal metabolizmamın 1500 kalori altında hayvani bir ağır yaşamlar diyet yapıyorum. Çok sağlıksız olduğunun farkındayım, ama işe yarıyor. Bu kadar az yiyip bayılmamamın sebebi ise proteine abanıyor olmam, günlük 100 gram protein almaya çalışıyorum minimum. Tatlı ihtiyacımı da yulaf lapasına fıstık ezmesi hurma vb. şeyler koyarak gideriyorum, arada 1-2 çokomel yediğim de oluyor. Az önce günlük beslenmemi bitirdim, ve hala açım. Yarın 16:00 olana kadar bir şey yemem yasak. Çok zor bir gece beni bekliyor. :(

param yok evde bütün gün uyuyorum aptallaştım iyice uyuya, uyuya :)

ankete cevabım: çok kötü
uyuşuklukla alakası yok durumumun.

İşi bıraktığımdan beri hobilerime ayırdığım zaman arttı. Fakat kontrolü bir şekilde yine kaybedip sadece hobilerle uğraşır hale geldim. Çalışırken "orta" demiştim. Sanırım hala devam edeceğim bu seçeneğe.

Üşengeçlik var tabi genel çoğunluk gibi ama bunun haricinde istikrarlıyım ya. Uyumadan hemen önce bile 1 belki 2 saat çalışmak için zaman harcarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık