Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Grand Theft Auto V (2013)

Gta 4, The Ballad of Gay Tony ek paketinin üzerine kurmuşlar modu sanırım.
Bu oyunu vakit geçirmelik olarak indirmeyi düşünüyorum da değer mi ? VC güzeldi de biraz da görüntü kalitesi olsun diye bunu indirmeyi düşündüm, birde bunun paketleri falan mı var ne iş epsode of libercity, the ballad od gay tony nedir bunlar

Bu oyunu vakit geçirmelik olarak indirmeyi düşünüyorum da değer mi ? VC güzeldi de biraz da görüntü kalitesi olsun diye bunu indirmeyi düşündüm, birde bunun paketleri falan mı var ne iş epsode of libercity, the ballad od gay tony nedir bunlar
Gta 4'ü oynayıp bitirmiştim ama ek paketlerine hiç bakmadım. merlinin kazani, ign, bolumsonucanavarı gibi yerlerde incelemelerini bulabilirsin, The Ballad Of Gay Tony Türkçe yaması için http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-GTA_IV_Ek_Paketi_icin_Turkce_Yamaniz_Hazir-16217.htm

Yep yeni ekran görüntüleri ve karakter hikayesi.

Şu ana kadar Grand Theft Auto tarihinde hiç görünmemiş bir sisteme sahit olacağız. Grand Theft Auto V’de üç karakter yöneteceğiz. Bizler biriyle baş edemezken üçte nerden çıktı diyebilirsiniz. Ancak ilk defa yapılan bir sistem ve Rockstar Games ince eleyip sıkı bir sistem hazırlanmıştır diye düşünüyoruz. Bildiğiniz üzere üç karakterin adları Trevor, Franklin ve Micheal, aşağıdaki resimlerde tiplerini görebilirsiniz. E, peki oyunseverler üç karakter arasından hangini seçmek ister çok merak ettik. İsterseniz kısaca üç karakterin özelliklerinden bahsedelim.

Trevor: 40 yaşında. Kariyer sahibi, suçlu. Eski askeri pilot. Blaine County yaşıyor. Uyuşturucu kullanıyor. Patlamalar ve yıkıcı kanlı saldırılarda usta. Micheal için çalışıyor.
Franklin: 20 yaşında. Araba tutkunu ve adı ile ilginç geldiği Armenian(Ermeni) lüks otomobil galerisi var.
Micheal: 40 yaşında. Emekli, banka soyguncusu. İlk trailer’da iç ses ile tabir ettiğimiz kişi. Tracy adında bir kızı, Jimmy adında da bir oğlu vardır. Karısının adı ise Amandadır.

Karar sizin görüşlerinizi mutlaka bekliyoruz.

rockstarturk'den alıntıdır.
Müthiş,müthiş.

Grafikler GTA IV den de iyi olacak gibi geliyor ama karakterleri pek sevemedim. 3 ünü toplasan bir Tommy Vercetti veya CJ etmez :D

Gta 4 hatalı idi.Bu yüzden hangi sistemle oynarsan oyna direkt olarak kasıyordu.Bu yüzden onun için Patch çıkarmışlardı,onları yüklemek zorundaydın velakin çok zordu.Kurana kadar canım çıkmıştı zamanında.

Gta Iv yapımcıları onun bir hata oldugunu ve gelecek oyunda böyle bir şey olmayacağını açıklamışlardı,bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık