Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Redcim okuduğunu anlayamama problemi var sanırım manga sayfası atıp üzmek istemiyorum seni, sandığın şekilde bilmeye devam et en iyisi. :a:
Ben de mangadan sayfa atayım sana.

Shiki ''Roger gel adamım ol''diyor.
Shiki ''WB zaman senin'' diyor.

Artı iki tane denk güçten biri düştüğünde de zaman diğerine kalabilir bak mesela Barcelona'yı düşür zaman Madrid'in olur kapiş :cool:

Baştan sona hatalısın yani.

Ben de mangadan sayfa atayım sana.

Shiki ''Roger gel adamım ol''diyor.
Shiki ''WB zaman senin'' diyor.

Artı iki tane denk güçten biri düştüğünde de zaman diğerine kalabilir bak mesela Barcelona'yı düşür zaman Madrid'in olur kapiş :cool:

Baştan sona hatalısın yani.
Futbolla sıyrılabileceğin bir şey değil bu. :D

Birinde tek gemiyi açıkta 40 tane gemiyle sıkıştırmışsın artistlik yapıyorsun, galibiyet garanti diye diğerinde adamla birebir sake içiyorsun KAPİŞ ;)

Futbolla sıyrılabileceğin bir şey değil bu. :D

Birinde tek gemiyi açıkta 40 tane gemiyle sıkıştırmışsın artistlik yapıyorsun, galibiyet garanti diye diğerinde adamla birebir sake içiyorsun KAPİŞ ;)
40 tane gemi bulsaydı farklı olurdu diyorsun öyle mi :ehe:

Futbola gerek yok hayatın akışında bu böyledir, aynı kalibrede olan ve onlara denk olmayan karakterlerden biri düşünce diğeri haliyle tek kalır. İşin tabiatı budur :rolleyes:

40 tane gemi bulsaydı farklı olurdu diyorsun öyle mi :ehe:

Futbola gerek yok hayatın akışında bu böyledir, aynı kalibrede olan ve onlara denk olmayan karakterlerden biri düşünce diğeri haliyle tek kalır. İşin tabiatı budur :rolleyes:
Aynen tabiattan bahsetmişken 40 gemi ile tek gemiyi kıstırıp efelenmekte insanların tabiatında var iyi söyledin hahahahhahah

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık