Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gintama'daki En Komik Yan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Shogun'un olduğu her bölüm (son arc hariç :( bu sefer güldürmedi*) istisnasız Gintama'nın en komik bölümleri arasında yerini alır bence.

Şu konuyu yukarı çıkartmayın artık tekrardan başlamamak için kendimi zor tutuyorum zaten. :( Bir de bu başlığa her girişimde fikrim değişiyor gerçekten zor bir anket. Katsura-Kondou-Elizabet-Sadaharu yazmışım önceden. Şu an Sougo-Shogun-Kondou -Katsura- diyesim geldi.

Şu konuyu yukarı çıkartmayın artık tekrardan başlamamak için kendimi zor tutuyorum zaten. :( Bir de bu başlığa her girişimde fikrim değişiyor gerçekten zor bir anket. Katsura-Kondou-Elizabet-Sadaharu yazmışım önceden. Şu an Sougo-Shogun-Kondou -Katsura- diyesim geldi.

Yine mi? :( Madao demişim tuhaf. Katsura

İzle yahu ne olabilir en kötü :(
Şu sahne sana hepsini verebilir. Şuna baksana ya sdfghjsdfsd :D
@Zırtapoz
Madao diyeceksin tabii o manyak sahnelerden atmayayım şimdi :D

Yine mi? :( Madao demişim tuhaf. Katsura
Yok ikinci kez başlamıştım da sevdiğim 50-60 bölümü izleyip bıraktım. :D

İzle yahu ne olabilir en kötü :(
Şu sahne sana hepsini verebilir. Şuna baksana ya sdfghjsdfsd :D
@Zırtapoz
Madao diyeceksin tabii o manyak sahnelerden atmayayım şimdi :D
Abi efsane o iki bölüm ya. O iki bölüm tüm karakterler yakıyordu. :D 241-242 olması lazım onu bile hatırlıyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık