Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gintama'daki En Komik Yan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
En çok güldüğüm sahneler Goril evlenme sahnesi ve Shogunun sahneleriydi ama soru en komik yan karakter ise cevabım Soguo :D

madao'yu görmem yetiyor gülmem için :D hatta bazen akainu konuşurken bile aklıma geliyor gene gülüyorum
2. olarakta sougo, 3. olsaydı yamazakiyede atardım

KorsanFan'ın en zor anketi olarak tarihe geçilsin lütfen.

Bildiğin kaldım arada, kime atsam diğerine üzülecem. Katsura'ya kesin atacam ikinci de çok kararsızım. Madao-Sougo-Kondou-Prens arasında kaldım.:(

KorsanFan'ın en zor anketi olarak tarihe geçilsin lütfen.

Bildiğin kaldım arada, kime atsam diğerine üzülecem. Katsura'ya kesin atacam ikinci de çok kararsızım. Madao-Sougo-Kondou-Prens arasında kaldım.:(
Prensin neresi komikti :/ Her çıktığında iyi niyetlerimi dile getiriyodum kendisine. Bence Shogunun olduğu sahneler efsane hele Berber sahnesi :D Sougoya verdim oyumu Shogun olsaydı ona verecektim. :/

Eklemişler Shogunu değiştireyim bari.

Prensin neresi komikti :/ Her çıktığında iyi niyetlerimi dile getiriyodum kendisine. Bence Shogunun olduğu sahneler efsane hele Berber sahnesi :D Sougoya verdim oyumu Shogun olsaydı ona verecektim. :/

Eklemişler Shogunu değiştireyim bari.
Bende görmemişim Shogun'u. Şimdi iş daha da zorlaştı 4 olan arada kaldığım karakter sayısı 5 oldu.

Prens bence bayağı komikti. Anteninin koptuğu sahneler olsun, evcil hayvanları olsun beni güldürmeyi başarıyor. Diğer 3'lüyü saymaya gerek yok.

Galiba son oyumu da Sougo'ya atacam.

Bende görmemişim Shogun'u. Şimdi iş daha da zorlaştı 4 olan arada kaldığım karakter sayısı 5 oldu.

Prens bence bayağı komikti. Anteninin koptuğu sahneler olsun, evcil hayvanları olsun beni güldürmeyi başarıyor. Diğer 3'lüyü saymaya gerek yok.

Galiba son oyumu da Sougo'ya atacam.

Bunu tekrar izle tekrar düşün :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık