Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Geleneksel Gintama konuşu tekrar açılmış
Gintama bambaşka birseydir
Seri biraz yavaş başlıyor ilk 40 45 bölüm biraz sıkıcıdır atlatırsanız zaten bir daha bırakamazsınız
Mizahi konusundada genel düşüncem şudur;
Zirvesi bambaşka bir zirvedir gülmekten kirilacaginiz bir sürü sahne vardır
Ama bazali yüksek değildir ortalama bir bölümü guldurmeyedebilir
Bu konuda biraz Rick ve Morty ye benzetiyorum

Herzaman dediğimi bur daha diyorum
Gintama izlemek ayrıcalıktır
Ben prensip olarak kimseye önermiyorum ilk bölümler sevilmiyor bize kızılıyor sevmediyseniz izlemeyin bu ayrıcalık bizde kalsın

En son robot savaşında bıraktım ve geri dönmedim pişman değilim, seri çok uzadığından espiriler tekrar etmeye başlamıştı eski komikliğide kalmadı. Yalnız hakkını yiyemem zamanında beni gülmekten yerlere yatırdı desem yalan olmaz. :bilmem:

Anime manga arasında fark olmadığını varsayarak animede 200'lü bölümler başladıktan sonra bir daha sıkıcı bölüm gördüğümü falan hatırlamıyorum. Sanki mangaka da zamanla kendini geliştirmiş gibi. Onun öncesinde de çok iyi bir ton bölüm var ama eski bölümler bana da biraz daha sıkıcı geliyor bazen
Anladım. Ben daha başlarda sayılırım. Teşekkür ederim

Gintama iyidir hoştur izleyin arkadaşlar gintokiyi ne kadar çok sevsem de favori karakterim Madao'dur. Madao'nun olduğu her bölüm gülmekten ölüyordum:good:
Madao adamdır, günümüzün insanları gibi işimi kaybetmeyeyim diye zalimin yanında yer almamıştır. Ne oldu bari manganın sonuna doğru hakettiği yere geldimi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık