Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Arc seçtin mi bakalım? Tornavida arc veya kediye dönüştükleri arcı düşünüyorum ben de :D
Şu an Hijikata san ve Gin-san'ın çatıdaki bölümünü açtım onu izliyom. Ondan sonra Tamashi Hen'in 2. sezonunu izlemeyi planlıyordum ya. :D

Kediye dönüştükleri arc tarihteki en şahane şeylerden biri ya, çok seviyom o bölümleri. :D Tam masa kurulacak ekip. :D

Şu an Hijikata san ve Gin-san'ın çatıdaki bölümünü açtım onu izliyom. Ondan sonra Tamashi Hen'in 2. sezonunu izlemeyi planlıyordum ya. :D

Kediye dönüştükleri arc tarihteki en şahane şeylerden biri ya, çok seviyom o bölümleri. :D Tam masa kurulacak ekip. :D
Şimdi başkasına spoiler olmasın;
O arc herkes kediye dönüşürken Kondou gorile dönüşünce gece gece basmıştım kahkahayı :D
Hele silah olarak kullandığı şeyi görünce bitmişti zaten o gün benim için :hhh:

Kagura'nın konuşması başlarda çok sempatikmiş ya, sonradan şirin olsun diye epey bir kastırdılar seslendirmene. Bak yine sövesim geldi, hüzünlendim.
O işin komedisi daha çok ya. Bölümlerin içinde falan da geçiyor arada. Hatta sahnenin birinde Kagura karakterinden çıkıp Kugimiya Rie olarak oku mektubu diyorlardı animenin içinde :D

Şimdi başkasına spoiler olmasın;
O arc herkes kediye dönüşürken Kondou gorile dönüşünce gece gece basmıştım kahkahayı :D
Hele silah olarak kullandığı şeyi görünce bitmişti zaten o gün benim için :hhh:

O işin komedisi daha çok ya. Bölümlerin içinde falan da geçiyor arada. Hatta sahnenin birinde Kagura karakterinden çıkıp Kugimiya Rie olarak oku mektubu diyorlardı animenin içinde :D
Kediye dönüşme sebeplerinin Zura'nın kutsal taşa şeetmesi olduğunu öğrendikleri yer. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık