Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Gintama'nın mizahtan sonra gelen bir diğer güçlü silahı olan "aforizma" zaman geçtikçe gücünü yitirdi zira artık karnı doyurmamaya başladı. Serinin zirvesi neresiydi diye soracak olursan bir cevap veremem lakin düşüşe geçtiğini söyleyebilirim.
Dediğin şey var yok diyemem ama bu diğer serilerdeki gibi işlemiyor. Nasıl söylesem direk OP üzerinden gömeyim xD
Malum bir arc olur, arc içindekiler der ki "Yardım edin bize" bizimkiler de buna bir şekilde cevap verirler. Olayların olduğu arclarda bahsettiğin aforizmalardan bolca bulunur fakat doğru dürüst alakası bile yoktur bizimkilerle...

Neyse Gintama'ya geçeyim. Arclar olur fakat genel olarak bizimkilerle bağlantılıdır. Nasıl söylesem Shogun'un kafası için gelirler artık Shogunluk olmayacak bağımsızlık der aforizma kasarlar. Daha sonra ne bileyim Takasugi ve Gintoki savaşır senseiler ve bushidoları üzerinden aforizma kasılır ama bağlantılıdır hep. Direk böyle kovan zihni gibi aktarabilsem anlaması daha kolay olurdu senin için :(

O zaman iyi bitirememişler ya finali. Kötü de değil ama ortalama kalmış gibi. Ben tatmin olmadım. Ama çoğu seride dediğim gibi ''ulan ne kötü bitti be'' de demem yani.
Doğrudur... Ama bir Bleach, Toriko falan beklememek lazım süper güçlerin havada uçuştuğu bir shounen değildi zaten. Atılacak bok varsa Altana özgürlük ordusunun çok çabuk taraf değiştirilmesine atılabilir. Ne bileyim karakterler o kadar darbe yedi ama neden ölmedi deyip atılabilir. Adam genel olarak iyi anlattı ama dediğin gibi sonu bence de garipti. O kadar çarpışan adam kendini altanaya atmamalıydı.

Ama tahminim şu yönde;
Şu an bir takım olaylar dönüyor Bakufu hala birilerinin kontrolünde eğer bizimkiler istediklerini başarırsa bugün olan tam bağımsız Japonya sistemini göreceğiz bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık