Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ginny Kimdir?

Ginny Kimdir?

• Luffy'nin Annesi

Kullanılan: 9 10.8%
  • Bonney'nin Annesi

Kullanılan: 67 80.7%
  • Devrim Ordusu Komutanlarından Biri

Kullanılan: 3 3.6%
  • Önemsiz Biri

Kullanılan: 3 3.6%
  • Diğer

Kullanılan: 1 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    83
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İmpel Down'da, Luffy'nin oğlu olduğunu öğrendiği sahneye bakarak konuşursak buna ihtimal vermiyorum.

Eğer Ginny ile evli olsa bundan en başta İvankov'un haberi olurdu. Yani Luffy'nin annesi olma ihtimali neredeyse hiç yok.

Bonney'in annesi olamaz. Fb'de Ginny olarak adı geçerdi. Ölmüş gitmiş zaten gizem kasmanın anlamı yok.

Luffy'nin annesi olabilir. Seri sonu geldi artık çıkma zamanı. Fb'de Ivankov da var, belli ki Dragon'un tanıdığı biri Ginny. Luffy'nin annesi değilse de başka önemli bir karakter çıkar.

Bonney'in annesi olamaz. Fb'de Ginny olarak adı geçerdi. Ölmüş gitmiş zaten gizem kasmanın anlamı yok.

Luffy'nin annesi olabilir. Seri sonu geldi artık çıkma zamanı. Fb'de Ivankov da var, belli ki Dragon'un tanıdığı biri Ginny. Luffy'nin annesi değilse de başka önemli bir karakter çıkar.
Şimdilik gizem kasıyor diyemeyiz. Diğer bölüm Kuma ile yakınlaşabilirler.

Bi kere çizimlere bakılınca bonneyin ikizi gibi e et de çiğniyo sürekli burada esas bonney ya da lucky roo ile alakalı birisi olmalı,belkide lucky roo nun ta kendisidir yanındaki ivankov tarafından erkeğe döndürülmüştür sonra shanks'in himayesine girmiştir oda bu beklerim.
he bu arada köle eti nerden bulmuş diyenler açıp tarihe baksınlar şu an bizden daha iyi yaşıyolardı en azından bazı çağlarda ve bazı ülkelerde
Ayrıca musanın hayatına bakın musa yahudileri kölelikten kurtarır ama yolculukta halkı isyan eder ne güzel köleyken etimiz vardı her gün et şarap yiyip içiyoduk diyip isyan ederler hatta bunun üzerine musa bir mucize ile gökten balık yağdırır(he ben dinlere inanmıyorum ayrı ama tarihte köleler sanıldığı gibi değil her yerde).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık