Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Kesinlik Aizen. Ben daha Aizen'in bu eleman olduğunu yeni öğrendim :( Yüzde bir milyon Aizen diyorum, evi arabayı satın Aizen'e basın. (Bleach'i takip etmediğim çok belli olmuş be :( )

Aizen kesinlikle. Tobi de tüm dünyayı madara olduğuna inandırarak, akatsukideki herkesi manipüle ederek güzel kandırdı herkesi ama aizen'in eline su dökemez.

siyah zetsu da seçeneklerde olabilirdi bence.

Nasıl hayallerin olduğunu merak ettim açıkçası. :D Aç baştan izle bence bıraktığın yerler baya heyecanlı yerler.
Öyle ekstrem hayallerim yok. Lafın gelişi diyelim :D İzlemeye başlamıştım da baş karakter çok soğuttu beni seriden. Çok bağırıyor bu eleman. O yüzden soğudum :( Bir o bir de HxH'daki Leorio çok bağırıyor ya. Japonların bu bağırmayla alakalı kültürleri mi var, bilemedim gitti.

Öyle ekstrem hayallerim yok. Lafın gelişi diyelim :D İzlemeye başlamıştım da baş karakter çok soğuttu beni seriden. Çok bağırıyor bu eleman. O yüzden soğudum :( Bir o bir de HxH'daki Leorio çok bağırıyor ya. Japonların bu bağırmayla alakalı kültürleri mi var, bilemedim gitti.
Şöyle de bir lafı vardı ayar veren.Beni de çelişkiye düşürdü bak şimdi. :D

- Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece hiçbiriniz “gerçek ben”i göremediniz.

Evet japonlar genelde yüksek sesle konuşuyorlar geçmişten gelen kültürle alakalı sanırım biraz imparatorluk dönemlerinde vs ama şu an olduğunu pek sanmıyorum.Seriler genelde geçmiş kültürü temel aldığı için olabilir.

Şöyle de bir lafı vardı ayar veren.Beni de çelişkiye düşürdü bak şimdi. :D

- Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim yoktu. Sadece hiçbiriniz “gerçek ben”i göremediniz.

Evet japonlar genelde yüksek sesle konuşuyorlar geçmişten gelen kültürle alakalı sanırım biraz imparatorluk dönemlerinde vs ama şu an olduğunu pek sanmıyorum.Seriler genelde geçmiş kültürü temel aldığı için olabilir.
Bence gin yazsan daha iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık