Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Teach kimliğini saklamadı ki. Sinsice davrandı sadece. Teach varsa ozaman crocodile niye yok adam hükümeti ayakta uyutmuş :)

Neyse şıklara gelirsek en iyi tobi derim adam bildiğin sesiyle hareketleriyle biraz olsun kendini ele vermedi oyunculuğu kusursuzdu.

Yine milletin en sevdiği karaktere oy vermesinden korkuyorum :)

Bradley'in de gerçek kimliğini o kadar iyi sakladığını düşünmüyorum zaten kötü karakter olacağının sinyalini vermişti seride. Ben aizen diyorum gereksiz bir karakter gibi düşünmüştüm onu ilk. Ah be biliç ilk başlarda ne kadar güzeldin... sonradan bozdun. bi yorum okumuştum uzun zaman önce şöyle bir şeydi "tite kubo, aizen'in gerçek kimliğini ortaya çıkardıktan sonra trafik kazasında ya da başka bir şekilde ölseydi manga tarihinin kurt cobain'i olarak anılır, efsanesi nesillerden nesile aktarılırdı..." aynen katılıyorum

Bu konuda Aizen başka ya, teğmen olduğu zaman bile başkaydı.
En sevdiğim hali bile diyebilirim daha bir sosyopat görünüyordu o gözlüklü mütevazi tavırlarıyla.

Teach kimliğini saklamadı ki. Sinsice davrandı sadece. Teach varsa ozaman crocodile niye yok adam hükümeti ayakta uyutmuş :)

Neyse şıklara gelirsek en iyi tobi derim adam bildiğin sesiyle hareketleriyle biraz olsun kendini ele vermedi oyunculuğu kusursuzdu.

Yine milletin en sevdiği karaktere oy vermesinden korkuyorum :)

Şimdi o pek kimlik saklamak olmuyor arkadan iş çevirmek oluyor.Sonuçta lordda olsalar ülke koruyorum profili de çizseler ne halt olduklarını iyi biliyor hükümet.Aslında Doffy Joker olarak düşünülebilir mi şu an aklıma geldi ama onun da çok iyi sakladığı söylenemez Smoker hemen öğrendi mesela.

Aizen, seriyi üç büyüklerden biri yapan ve Bleach'i tepe noktasına çıkartan SS arcın baş mimarıdır. Diğerleri çoluk çocuk onun yanında.

Detective Conan'daki Kara Organizasyon'un başındaki adam/patron. Mangaka ,ne zaman olduğunu tam olarak bilmiyorum, mangada gözüktü dedi. Hala da kim olduğu bilinmiyor, zaten manganın sonuna doğru açıklanacak kimliği. Fbi-Cia-Japon polisi bütün hepsi bu adamın peşinde. Gerçi bayağıdır da izlemiyorum ama haberini alamadım. Neyse bu adamdır.

Detective Conan'daki Kara Organizasyon'un başındaki adam/patron. Mangaka ,ne zaman olduğunu tam olarak bilmiyorum, mangada gözüktü dedi. Hala da kim olduğu bilinmiyor, zaten manganın sonuna doğru açıklanacak kimliği. Fbi-Cia-Japon polisi bütün hepsi bu adamın peşinde. Gerçi bayağıdır da izlemiyorum ama haberini alamadım. Neyse bu adamdır.
Ne güzelmiş. Onun mangaya başlamıştım da bıraktım başlarında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık