Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Zoro kim Allah sen Pica'yı yendi diye herkes Zoro gibi zorlanacak mı Pica karşısında al sana zıt argüman sana göre öyle bana göre CC pica ve zoro'yu üst üste koyar yetenek kiti ile bak yetenek kiti dedim güç demedim algı yapma sakın. :D Spora gitmiştim bir döndüm neler denmiş.
CC attı teki kıymetline tabi diyeceksin üst üste koyar diye başka bir şans mı bıraktılar sana :ehe:

O değil de kaç saat spor yapıyorsun la öyle az insan gibi takıl :artiz:

Kaçırdığın nokta Zoro, yerden tamamen bağlantısı kopmuş şekilde Pika'yı arkasından yakalıyor. Saldırıda özellikle yerini bulacak şekilde kesti. Uygun zamanda fırsat çıkınca saklandığı yere kadar 3-4 atakla çıkmaya zorladı. Ama normalde öyle yapamazdı onu da gördük. Kendisi bir türlü bulamıyordu diye Luffy'e söyleniyordu.

Demek istediğim bulup yenmek Zoro için de çok zordu zaten. Orlumbus sayesinde açığını yakaladı. Yarıya kestikten sonra ise yerini tespit etmeye çalıştı. Eğer ki üst yarıda değilde alt yarıda olsa yine sıkıntıydı. Zoro o atakların sayısızca yapacak kondisyonda ve güçte değil.
Aynen.Golemin kafa bacak ve gövdeden oluştuğunu düşünürsek kafa kol ve bacakları kesti gövdenin içine hapsetti.Havada asılı vaziyette.Öyle olunca gidecek yeri kalmadı adamın full beden koka açıp üzerine geldi.İşte onu yapabilmek her babayiğidin harcı değil.Pica’nın tek kolunu bile alsa Zoro oha çekiyorlardı.Bir kolunu Chinjao ile Elizabello zor parçalıyordu.Kaldı ki seri biçimde o hareketi yapabilecekler.Zoro’ya saygı aynı zamanda Pica’ya da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık