Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Desene o zaman Kaido CC'ye yenilir, gazı soluyacak nede olsa, düşünce tarzına bakar mısın.

Zoro, CC ile karşılaşsa CC zaten teslim olur ağam ben ettim sen etme der xD
Evet bayılır aksini iddia eden var mı ekstra gazdan etkilenmeme gibi bir olayı yoksa bayılır? Tüm mink ordusuna TEK atmış dediğin lafa bak ODA kullandırmaz bu silahı ayrı Zoro CC'den totalde güçlüdür ama yetenek kiti tehlikeli.Bak Vega'nın kobay faresi olmuş Kaido.Big Mom kaç kere life or treat kullandı söylesene.Mesela Queen'e mesela Nami'ye mesela Ulti'ye.

Son düzenleme:
Evet bayılır aksini iddia eden var mı ekstra gazdan etkilenmeme gibi bir olayı yoksa bayılır? Tüm mink ordusuna TEK atmış dediğin lafa bak ODA kullandırmaz bu silahı ayrı Zoro CC'den totalde güçlüdür ama yetenek kiti tehlikeli.Bak Vega'nın kobay faresi olmuş Kaido.Big Mom kaç kere life or threat kullandı söylesene.Mesela Queen'e mesela Nami'ye mesela Ulti'ye.
Benim hala bayılmaz dediğimi mi sanıyorsun ?

O zaman Sugar herkesi yener. Söyleyelim beraber şimdi hep birlikte Sugar herkesi yener. Çok mantıklı bir şey söylüyor muyuz sence ? Hayır. Çünkü herkes o gazı Lütfü gibi içine almak zorunda değil. Yazar öyle çizdi dersin başka şeyler söylersin vesaire mesela Zoro da killer'i yendikten sonra düştü bayıldı ama orada saldırıyı almasında başkasının payı varı. Burada hiçbir şey yok 1v1 vs var ve fişini çekiyor CC.

Benim hala bayılmaz dediğimi mi sanıyorsun ?

O zaman Sugar herkesi yener. Söyleyelim beraber şimdi hep birlikte Sugar herkesi yener. Çok mantıklı bir şey söylüyor muyuz sence ? Hayır. Çünkü herkes o gazı Lütfü gibi içine almak zorunda değil. Yazar öyle çizdi dersin başka şeyler söylersin vesaire mesela Zoro da killer'i yendikten sonra düştü bayıldı ama orada saldırıyı almasında başkasının payı varı. Burada hiçbir şey yok 1v1 vs var ve fişini çekiyor CC.
Herkes gibi almak zorunda mı dedim peki ben ilk vs de tüm yetenek kitinden habersiz bir Zoro bayılır CC'ye iş güç ile alakalı değil.Law sugar cc gibi isimlerin yetenek kiti iyi çok güçlü olmasalar bile.

Herkes gibi almak zorunda mı dedim peki ben ilk vs de tüm yetenek kitinden habersiz bir Zoro bayılır CC'ye iş güç ile alakalı değil.
Bayılmaz işte niye bayılsın, o zaman ilk karşılaşmada CC herkesi yensin var mı öyle bir dünya ?

Bence yenilir dersin en fazla ki Lütfü denen ezme yenilmeseydi bunu da demezdin, baktın lütfün yenildi herkes ilk karşılaşmada yetenek kitinden bihaber diye yeniliyor. İşte bu da bizi konuya getiriyor.

Belki Pica'nın bir sürü yeteneği var haki kullanımında, belki de çok iyi ama ne yazık ki Zoro'nun en sağlam saldırılarından birini alıp yenildi herhangi bir şey gösteremeden haliyle çok güçsüz oldu. Şansızlık işte xD

Tam bir Dofcu ve Croc hateri olarak algılarım bu yorumu bak! :D
Yok bence gayet mantıklı yorum. Akainu güçsüz bir şey yapamamış Croc'a :oleyo2:

Queen lazer ile tarayabiliyor. Sanji de zaten yaylım ateşi demişti. Sanırım PX ile Franky'de bu tarz bir özellik yok. Daha büyük çaplısını Kizaru yapıyordu o da meyvesi zaten.

Kizaru'nun yaptığı.
Saldırısı da diğer lazer saldırıları gibi patlıyor, Pacifistaların patlattığı alana yakın gibi. İşte Queen'in avantajı bunu peş peşe yapabilme potansiyeli. Yani şundan peş peşe Pika'ya atsa bayağı büyük hasar verir. Hedef de büyük zaten vuramama şansı yok.

Queen yapar büyük ihtimalle. Adamın attığı lazer sonra patlayıp geniş alana hasar veriyor.
Golem formu devasa. Lazerle olacak iş değil bence.
Jack de yapabilir Queen de yapabilir ama Zoro kadar rahat yapacaklarını sanmıyorum.

Zoro Reis hayvan eti yemiş de gelmiş 2 yılın ardından :mincika:
Nihai atakları vardır bence çok sağlam olan. Zoro'nun en güçlü 2.atağıydı o. Hatta alansal anlamda daha bile güçlü gibi duruyor Asura'dan. Jack ve Queen'in de vardır öyle nihai hamleleri.
Herkesin alan saldırısı olacak diye birşey yok.
Smoothie yapabilirdi mesela. Ama Jack ve Queen'den alan etkili devasa saldırılar beklemiyorum.
Amacım Pica övmek de değil. Ama kimi komutan için o golem formunda Pica'yı bulup yenmek çok zor olurdu.

Golem formu devasa. Lazerle olacak iş değil bence.

Herkesin alan saldırısı olacak diye birşey yok.
Smoothie yapabilirdi mesela. Ama Jack ve Queen'den alan etkili devasa saldırılar beklemiyorum.
Amacım Pica övmek de değil. Ama kimi komutan için o golem formunda Pica'yı bulup yenmek çok zor olurdu.
Yukarıda anlattım reis, lazer azımsanacak iş değil. Ayrıca Queen de yaylım atabiliyor Kizaru kadar büyük olmasa da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık