Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi adam hareketli tekkai yapıyor. Tabi ki güçlü. Hareketli tekkai>All. Bu bilinen bir gerçektir. Bunları bilmeden nasıl mod oluyorsunuz anlamıyorum :D
Şansıma oradan sormadılar. :D
Bence iki türlü de kesin bir durum yok çünkü 20 dourikilik fark meyvesiz hallerinde çıkan bir sonuç.

Jabranın daha güçlü denmesinin nedeni bence hareket halinde tekkai kullanabilen tek kişi olması ve etçil bir zoan türüne sahip olması. Etçil zoanların dövüşe daha yatkın olduğu söylenmişti.

Kaku için artı durum ise sonradan eline kılıç alması ve meyve kullanması. Meyve güç katmıştır ama yeni yediği için mantıken diğerleri kadar iyi kullanamıyordur.
Bence yapılan sıralama ile Oda belli etmiş. Valla bana soracak olursan Kaku meyvesini herkesten iyi kullanıyordu. O konuda dahiydi resmen adam.
Jabra o kadar güçlüydü ki Sanji böyle yorum yapıyor Zoro ve Kaku dövüşü için. xd

Jabra ancak anahtarı ortaya atıp yemlesin. :D
Normalde de tarisilmamasi gerekiyor zaten.Mangada eşşek kadar yazmışlar zoan meyveler kullanıldıkça güçlenir diye.Meyveyi Kakudan çoook daha uzun süre önce yemiş bir adamın 20 doruki farkı kapatıp öne geçeceği kesin iken böyle dusunulmesi beni şaşırtmadı.G4süz Luffye komutan yedirilen bir forum burası.Güç dengesi konusunda sıçışlarda.
Bu çok genel bir bilgi. Kişilerin aralarındaki potansiyele, zekaya, yeteneğe vs. hiç bakmadan yorumlarsak dediğin sonuç çıkar tabii ki.

Üye silindi 1004

Ya sözde bu Luffy'nin iki yıl önce yıldırım hızında adamı yenmiş olduğu gerçeği var bir de. Yıldırım hızı nere, ceylan nere. Yani her iki tarafa da yorulabiliyor. Bir bakarsın ada patlatan ataktan yaralanmaz karakter, bir bakarsın basit darbelere bayılır.
Ceylan, Enel'den hızlı diyebiliriz yani. Enel fanları boşuna reisi aklamaya çalışıyor Ceylan Kıza denk gelse mavi denize indiğine pişman olur.

Sanji yese pert olur demedim ki. :D Yazmışsam göster çeliştiğim kısmı. :D Bide bu ne perhiz ne lahana turşusu yazmışsın.

Daz daha güçlü çıkarımını yapıyorum sadece.
Ama resim atıyorsun kardeşim. O zaman ne için attın o resimleri? en azından açıkla, merak ettim.Bir mantıklı açıklaman varsa söyle resim atıpta emoji atman komik bir durum.

Ama resim atıyorsun kardeşim. O zaman ne için attın o resimleri? en azından açıkla, merak ettim.Bir mantıklı açıklaman varsa söyle resim atıpta emoji atma o zaman.
Daz ve Bon-Chan'ın gücünü göstermek için attım. Zoro ve Sanji'den bağımsız olarak. :/

Enel'i ben bile döverim. Hani banlanmamak için ismini söylemediğim plastiği lastiği olan bir nesne eşliğinde ağzına yüzüne vura vura döverim Enel'i. Sonunda "yandım yandım" diye ağlar.
Lastik bandı elimizle silah yapıp atardık. Her birimiz bir tane lastik bant atsa bence bir şey yapamaz.

Şansıma oradan sormadılar. :D

Bence yapılan sıralama ile Oda belli etmiş. Valla bana soracak olursan Kaku meyvesini herkesten iyi kullanıyordu. O konuda dahiydi resmen adam.

Jabra ancak anahtarı ortaya atıp yemlesin. :D

Bu çok genel bir bilgi. Kişilerin aralarındaki potansiyele, zekaya, yeteneğe vs. hiç bakmadan yorumlarsak dediğin sonuç çıkar tabii ki.
Yorumla reyiz sana yorumla diyen mi var ama gözünü seveyim olayı zekaya getirip işi saçmalama boyutuna getirme.Zira mevzu zeka oldu mu buraya 1 ton örnek yığarım.Yorma beni hiç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık