Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Okudum zaten. Ve tek bir yere toplaması daha yıkıcı olduğunu göstermiyor.

Al burada vuruyor, Sanji'nin ne çelik gibi bir bedeni ne de hakisi var fazla hasar almıyor bile. Şimdi buna güçlü tekme gözüyle mi bakacağız. Nami'nin dövüştüğü kadın bile daha fazlasını yapıyordu.

Ben daha yıkıcı mı dedim? Dedim ki Mr 2'nin saldırısı orayı burayı parçalamıyorsa bunun sebebi bir noktada odaklamasıdır.

Daz Bones umrumda değil. Belli zaten yıkıcılığının derecesi ve Mr 2'den farkı.

Üye silindi 1004

Thriller Bark'da Oars tarafından üzerine yollanan neredeyse sokak kadar bir alanı tekmeliyordu. Niye hayal olsun?
Enies Lobby sırasında yapabilir miydi onu söyle? Daha vahiy olarak anlamsızca ve birden bire gelen alevli tekmesini orada yeni açtıydı.

Vay anasını sahneye bak. Sanji'nin içinde bulunduğu kule yıkılıyor verdiği tepkiden bunu mu anladın cidden:D
Bilmem. :( Dövüşün zorluğunu gösteriyor bence. En azından 20 douriki örneğinden daha iyi. :bilmem:

Ben daha yıkıcı mı dedim? Dedim ki Mr 2'nin saldırısı orayı burayı parçalamıyorsa bunun sebebi bir noktada odaklamasıdır.

Daz Bones umrumda değil. Belli zaten yıkıcılığının derecesi ve Mr 2'den farkı.
Hee, ben de ilk mesajımda tek bir yerde toplamıyor yazmadım ki. Yanlış anladık o zaman birbirlerimizi.

Bu tartışacağım bir konu bile değil ya. İlk defa duydum Jabra'nın güçlü görüldüğünü. Şaşırdım sadece. Neyse.
Normalde de tarisilmamasi gerekiyor zaten.Mangada eşşek kadar yazmışlar zoan meyveler kullanıldıkça güçlenir diye.Meyveyi Kakudan çoook daha uzun süre önce yemiş bir adamın 20 doruki farkı kapatıp öne geçeceği kesin iken böyle dusunulmesi beni şaşırtmadı.G4süz Luffye komutan yedirilen bir forum burası.Güç dengesi konusunda sıçışlarda.

Enies Lobby sırasında yapabilir miydi onu söyle? Daha vahiy olarak anlamsızca ve birden bire gelen alevli tekmesini orada yeni açtıydı.
Arada serideki zaman çizelgesine vuracak olursak 1 ay bile yoktur belki. :) One Piece'de bu tip şeyler tuhaf, bir bakıyorsun Carue ses hızından hızlı hareket ediyor(söyleme göre) bir bakıyorsun Wano'daki Luffy ceylan hızındaki(resmen rakam verdi adam) adamı yakalayamıyor. Oda'nın kafasına nasıl eserse. Yani her iki tarafa da yorulabilir. :) Ama yapabilmesi lazım mantıken, Arabasta arc'da bile benzer featleri var. DJ ile yapabilir evet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık