Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard

Dof neden Sugar'ı kullanıp Kaidou'yu kontrol etme planları yapmadı sence? Kaidou gücünde bir oyuncak... düşünsene.
Bilmem.Belki çocukları sevmiyordur gördüğü yerde tekmeliyordur Hancock gibi.
Ama Law yanında olsa komboyla tuzak kurabilirdi.Bariyer meyvesi gibi mutlaksa tabii.Gerçi düşüp de ölmeyen adama meyve gücü işleyeceğini de sanmıyorum ben bunun ölümsüzlüğü ne ise artık.

Trolleyince ne oluyor yalvarmamış mı kabul ediyoruz ?

Hep okuldaki eğitimden kaynaklı hep almanların suçu :oleyo2:
Buggy idam ederken geyik yapıyordu ya hala geyik yapıyormuş rol icabı da yüzü o şekli almış Oscar Luffy'e gitmeliymiş yani.:rolleyes:

Bilmem.Belki çocukları sevmiyordur gördüğü yerde tekmeliyordur Hancock gibi.
Ama Law yanında olsa komboyla tuzak kurabilirdi.Bariyer meyvesi gibi mutlaksa tabii.Gerçi düşüp de ölmeyen adama meyve gücü işleyeceğini de sanmıyorum ben bunun ölümsüzlüğü ne ise artık.

Buggy idam ederken geyik yapıyordu ya hala geyik yapıyormuş rol icabı da yüzü o şekli almış Oscar Luffy'e gitmeliymiş yani.:rolleyes:
Düşüp ölmemesinin dayanıklılıkla ilgisi var. Sugar dokunursa oyuncak olur yine. Law + Barto kendi tarafında olsaydı gayet uygulanası bir plan aslında. Ya da Dof akıl edemedi, ya da cesaret edemedi. :/

Düşüp ölmemesinin dayanıklılıkla ilgisi var. Sugar dokunursa oyuncak olur yine. Law + Barto kendi tarafında olsaydı gayet uygulanası bir plan aslında. Ya da Dof akıl edemedi, ya da cesaret edemedi. :/
Öyle bir şey yaparsa planına ters düşerdi. Kaido'ya smile satıyordu. Kaido gidince kime satacak? Kaido gücündeki bir oyuncak ise Yonko karşısında ne kadar etkili olur?

Üye silindi 1004

Bide bu adama bak. Eminim bir çok Wano'lu kadını sırf bakışlarıyla bile hamile bırkamıştır. Ki 20 sene Kin'emon'u bekleyen Tsuru'nun, Zoro'ya nasıl teşekkür etmek istediğini hepimiz biliyoruz.
Zoro gibi çifte bela bir erkek dururken kadınlar Oden'i görünce taşlar zaten. Zoro net alfadır. Oden betadır.

Öyle bir şey yaparsa planına ters düşerdi. Kaido'ya smile satıyordu. Kaido gidince kime satacak? Kaido gücündeki bir oyuncak ise Yonko karşısında ne kadar etkili olur?
İyi de Kaidou'nun bu adamın başını alma tehlikesi var hep. Bir Yonkou'yu düşürmek ticaret işinden çok daha iyi olur. Smile ise en basit mevzu alıcısını elbet bulursun.

Kaidou Dof'u kullanıyordu Dof Kaidou'yu değil. Dolayısıyla Kaidou'yu indirmek güzel bir adım olurdu.

Kaido kadar büyük bir yatırımcı nasıl bulacak? Ayrıca istediğini verdiği sürece tehlikesi yok. Ki bir Yonko'nun gitmesi demek dengeninin erkenden bozulamsı demek. Ölümsüz olmayan Doflamingo o zaman için bunu istemezdi. Bir Yonko bunun tepesine çökse kim yardım edecek?
O mantıkla Doflamingo her zaman yerinde saymaya mahkum bir adam olurdu. Kendi de bu tarz bir adam değil zaten. Yer altında bağlantıları var, Kaidou'nun organizasyonunu ele geçirdikten sonra güçlü müttefik bulmak çok zor değil. Hükümet ile bağlantılar var halihazırda zaten. Dof kesinlikle yükselebilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık