Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az bile dövmüşler öyleyse. Yetişkin birisi olarak buna benzer bir şeyin yaşanmaması için bile çocukları kurtarması gerekirdi.
O couklarin gözü döndügü zaman neler yaptiklarini biliyoruz. Cocuklara bakmak dogru bir karar ama Sanji'nin gecmiste duygusuz cocuklar arasinda yasadiklari ve o cocuklarin neler yapabildiklerini göz önünde bulundurursak yardim etmemek de yanlis bir karar degil. Bu cocuklar kendi aralarindaki bir cocugu ve chopper'i öldürecekti yani her iki karar da yanlis degil. Yardim ederken birisine zarar gelse vebali Sanj'nin üzerinde olacak cunku.

Amirallerin gücü hafife alınıyor o adada herhangi bir karakterin "Amiral burada" lafina tedirgin olmaması düşünülemez. Tabi iki Yonkou paketleyemez ama Bigmom ve Kaido'dan sonra Kizaru'nun yapacakları herşeyi belirler.
Foruma hoş geldin. Kizaru ve supernovalar birleşse Yonko iner.

Foruma hoş geldin. Kizaru ve supernovalar birleşse Yonko iner.
Hoş bulduk dört yıldır takip ediyorum artık üye olmalıyım dedim. Kimse ile sohbetim olmasa da tanıyor gibiyim artık herkesi. En çokta Denizciler hakkındaki yanlış görüşler yüzünden üye oldum çok eziliyorlar.

O couklarin gözü döndügü zaman neler yaptiklarini biliyoruz. Cocuklara bakmak dogru bir karar ama Sanji'nin gecmiste duygusuz cocuklar arasinda yasadiklari ve o cocuklarin neler yapabildiklerini göz önünde bulundurursak yardim etmemek de yanlis bir karar degil. Bu cocuklar kendi aralarindaki bir cocugu ve chopper'i öldürecekti yani her iki karar da yanlis degil. Yardim ederken birisine zarar gelse vebali Sanj'nin üzerinde olacak cunku.
Hayır bir de içinde bulundukları şartlarda, tedavi altındaki çocukları kaçırmak da vardı işin içinde.
Hani çocuklar bir şey diyordu ama doğru olduğu kesin de değil.
Yoksa Sanji Kinemon'un başını ortada bırakmamış adam, yani.

keşke diyorum keşke. Aokiji-Akainu-Kizaru üçlüsü Wanoda buluşsa da yargı dağıtsa :/
Karasakal da gitsin Marineford'u dağıtsın, dimi? :oleyo2:
Ya da ne bilem, daha güçsüz bir korsan grubu.

Hoş bulduk dört yıldır takip ediyorum artık üye olmalıyım dedim. Kimse ile sohbetim olmasa da tanıyor gibiyim artık herkesi. En çokta Denizciler hakkındaki yanlış görüşler yüzünden üye oldum çok eziliyorlar.
Ben üye oldum olalı bu konu üzerinde yoğunlaştım. Şu an iyi yine. Bir zamanlar 3-5 Amiral alan karakterler vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık