Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Sanji de sabi ya orada :/ Gitsin diye yaptı.. Sonra Mom'un oyunu ortaya çıkınca "Luffy'e neden vurdu" savunanlara döndü olay.

Yoksa mesela PH'daki çocukları bırakmasına şimdiye kadar tek kelime savunma bulamadım...
Bugüne kadar Sanji fanlarının hiçbirisi PH’daki çocukları bırakmasına ve Jinbei’ye kendini öldür demesine savunma bulamadı zaten.

Ney?

Ne süslü çiçek la bu?

Biraz araştırdım.
Özellikle Hindistan, Japonua ve Çin gibi ülkelerde yetiştirilmekte olan gecenin kraliçesi, dünya çapında oldukça önem verilen çiçek türleri arasında bulunmaktadır.

Kaktüs bitkisinin bir türü olarak bilinen bu çiçek, oldukça kolay olan bir yetiştirme tarzına sahip olsa da yılda sadece bir kere yapraklarını açmaktadır. Çiçeğin açmasına yakın bir zamanda oldukça irileşen tomurcuklar kısa bir sürede çiçeğin şeklini meydana çıkarmaktadır. Açtıktan sonra sadece bir gece canlı kalan bu çiçek tam 1 yıl sonra tekrar uykuya dalmaktadır. Çiçeğin uzun süreler boyunca beklenmesine rağmen sadece bir gece yaşaması ise değerini fazlasıyla arttırmaktadır. Hindistan halkı gecenin kraliçesi çiçeğinin açtığı süre boyunca edilen duaların kabul olacağını söylemektedir. Bu yüzden ülke çapında çiçeğin bulunduğu yerlerde yılda bir kez oldukça büyük bir kalabalık olmaktadır. Gecenin kraliçesi çiçeği Hindistan halkının tanrı olarak kabul ettiği Brahma Kamal, adı ile anılmaktadır. Japon halkı ise gecenin kraliçesi çiçeğine “Ayın altındaki güzellik” ismini vermişlerdir.
Kaktüsü de çok severim hani. :rolleyes:
Anlamı ne güzel olan bi çiçek vermiş bizim oğlana. E.Oda karakterlere söylerken sallıyordur muhtemelen ama en güzel çiçeği Law kapmış görünüyor. :rolleyes::rolleyes:

Son düzenleme:
Akainu Wano'ya adam gönderme konusunda aniden kararını değiştirirse, Kizaru 1 saniyede Wano'ya gidebilir mi acaba? Normalde Kizaru ve Enel'in meyvelerinde bu potansiyel var ama seride bu potansiyelin kullanıldığını hiç görmedik.
Hayır gidemez. Meyvenin özelliğinin yanında o özelliği ne derece kullanabildiği kullanıcıya bağlı. Yani demek istediğim mesela aynı meyveyi shanks yemiş olsun 30 sene kullansın. Shanks şimdiki kizaru'dan daha hızlı olurdu bence. Yani kizaru veya başkası sırf o meyveyi yedi diye full potansiyelde kullanamaz

Hayır gidemez. Meyvenin özelliğinin yanında o özelliği ne derece kullanabildiği kullanıcıya bağlı. Yani demek istediğim mesela aynı meyveyi shanks yemiş olsun 30 sene kullansın. Shanks şimdiki kizaru'dan daha hızlı olurdu bence. Yani kizaru veya başkası sırf o meyveyi yedi diye full potansiyelde kullanamaz
Valla bilemiyorum. Bir lastiğe, sicime bakıyorsun. Gerçek hayatta görmediğimiz hallere bürünüp mantıklı/mantıksız bir açıklama ile kılıf bile uyduruyorlar. Ama yıldırım ve ışığın en bilindik özelliği, aynı zamanda onları op yapan özelliği olan hız geri planda kalıyor.

Bir saniyede 300 bin km gitmelerini beklemiyorum ama gözünün görebildiği en uç yere anında ulaşabilmeliler bence. Bu şekilde de birkaç saniyede varabilir belki de Wano'ya.

MuzluYulafEzmesi

Valla bilemiyorum. Bir lastiğe, sicime bakıyorsun. Gerçek hayatta görmediğimiz hallere bürünüp mantıklı/mantıksız bir açıklama ile kılıf bile uyduruyorlar. Ama yıldırım ve ışığın en bilindik özelliği, aynı zamanda onları op yapan özelliği olan hız geri planda kalıyor.

Bir saniyede 300 bin km gitmelerini beklemiyorum ama gözünün görebildiği en uç yere anında ulaşabilmeliler bence. Bu şekilde de birkaç saniyede varabilir belki de Wano'ya.
Oda ve marifetleri işte (!) . İşlevi bol ve güçlü diyebileceğimiz meyvelerin işlevini ve gücünü kısıtlıyor iken burun kıvıracağımız meyvelerden olmayacak şeyler yaratıyor :D

Bugüne kadar Sanji fanlarının hiçbirisi PH’daki çocukları bırakmasına ve Jinbei’ye kendini öldür demesine savunma bulamadı zaten.
Sanji orada olayın ne olduğunu bilmiyordu, adaya yeni gelmişlerdi. Orada Sanji'nin gördüğü hükümetin tesisi ve parçalara ayrılmış bir adam. Kin'emon'u yanına aldı onca dev çocuğu nası yanına alacak? Olayın aslını bilse zaten almayı düşünebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık