Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aile düzenden daha önemli değildir yahu. Dadan duygusala bağladığı için sesini çıkarmıyor Garp. Yoksa Dadan kim Allah aşkına? Ace’in ölmesi muazzam bi olaydı Roger gibi bi babayı reddedip prenses Beyazsakal’a baba diyen birisi yaşamayı hak etmiyordur.
Roger da adam olsaymış öleceğini bile bile çocuk peydahlamasaymış.Tabii beyazsakala baba diyecek babasını görme şansı mı oldu.Dadan haklı olduğundan sesini çıkarmıyor.Dayağı hakettim diye düşünüp dayak yiyor.....

Üye silindi 1004

Roger da adam olsaymış öleceğini bile bile çocuk peydahlamasaymış.Tabii beyazsakala baba diyecek babasını görme şansı mı oldu.Dadan haklı olduğundan sesini çıkarmıyor.Dayağı hakettim diye düşünüp dayak yiyor.....
Adam gibi çocukça bir şey olmaktan fazlası olmuş Roger. Dünya’yı tokatlayıp canı ne isterse onu yapıyormuş mis gibi. Ace eziği kimlik bunalımı yaşayacağına babasını anlamayı deneseymiş. Babasının sürekli tokatladığı adama baba demeseymiş.

Adam gibi çocukça bir şey olmaktan fazlası olmuş Roger. Dünya’yı tokatlayıp canı ne isterse onu yapıyormuş mis gibi. Ace eziği kimlik bunalımı yaşayacağına babasını anlamayı deneseymiş. Babasının sürekli tokatladığı adama baba demeseymiş.
Babasını şeytan olarak görenlere birşey demeyen babasını savunmayan biri tabii babasının yendiği adama saygı duyacak.Babası şeytan olarak anılıp adam öldürürken yetimleri tayfasına alan adama yakın görecek kendini.Babasıyla görüş olarak zıttı çünkü Wb.Ona baba demesi çok normal.

Üye silindi 1004

Babasını şeytan olarak görenlere birşey demeyen babasını savunmayan biri tabii babasının yendiği adama saygı duyacak.Babası şeytan olarak anılıp adam öldürürken yetimleri tayfasına alan adama yakın görecek kendini.Babasıyla görüş olarak zıttı çünkü Wb.Ona baba demesi çok normal.
Önce kaptanını öldürmüş. Sonra gitmiş bi kere kapışmış. Şimdi gidip bi daha Beyazsakal’ı taciz edecek. Sürekli adamın canını sıkıyormuş. İnanılmaz muazzam birisi Roger. Ace gibi duygusal ve intihar meyilli birisi tabi ki Beyazsakal’a baba der. Zayıf bir karakterdi Ace. Yetimleri evlat edinen ve kendine korsan diyen absürt birisine baba demekte tümüyle tembel yazarlık.

O değil de Garp başkanın işi de zor. Herif emekli olmasa üç neslinde en bela korsanı ile savaşmış olacaktı.
Xebec
Roger
Marshall D. Teach

Onu da geçtim oğlu devrimci lideri, torunu geleceğin korsan kralı.

Garp resmen serinin kök ağacı. Her dalı bir yere deyiyor.

O değil de Garp başkanın işi de zor. Herif emekli olmasa üç neslinde en bela korsanı ile savaşmış olacaktı.
Xebec
Roger
Marshall D. Teach

Onu da geçtim oğlu devrimci lideri, torunu geleceğin korsan kralı.

Garp resmen serinin kök ağacı. Her dalı bir yere deyiyor.
Burda sorulması gereken soru Garp olmasa Roger KK olabilir miydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık