Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji'nin burada WB'ye karşı kullandığı Partisan tekniği uyanış değil mi ya? Vücudundan bağımsız bir şekilde buzdan mızraklar meydana getiriyor. :hmm:
uyanış olabilir tabii ki fakat kare kare takip edersek. kuzan bisentoyu tutuyor, sonraki karede wb şaşırıyor ve kuzanın elleri açılmış iki yana. tepesinde de yarım daire bi şeklinde buhar var. bu buharı da sonradan mızraklara çeviriyor. yani tümü toplayınca ben bisentodan ellerini havaya kaldırıp sonra iki yana açarak o buharı oluşturduğunu, sonra da mızrağa dönüştürdüğünü hayal ediyorum :T keza buharın durgun hali böyle pofuduk pofuduk çizilir, fakat bi aksiyon varsa düz çizgiler ile yön belirtilir, keza tepesindeki buhar da böyle görünüyor. bilemedim.

uyanış olabilir tabii ki fakat kare kare takip edersek. kuzan bisentoyu tutuyor, sonraki karede wb şaşırıyor ve kuzanın elleri açılmış iki yana. tepesinde de yarım daire bi şeklinde buhar var. bu buharı da sonradan mızraklara çeviriyor. yani tümü toplayınca ben bisentodan ellerini havaya kaldırıp sonra iki yana açarak o buharı oluşturduğunu, sonra da mızrağa dönüştürdüğünü hayal ediyorum :T keza buharın durgun hali böyle pofuduk pofuduk çizilir, fakat bi aksiyon varsa düz çizgiler ile yön belirtilir, keza tepesindeki buhar da böyle görünüyor. bilemedim.
Aokiji'de uyanış olduğuna eminim ama burada kullanıp kullanmadığı muamma. Ben kullandığı düşüncesine daha yatkınım. :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık