Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben şimdilik Shiryu'yu aynı ayar görmüyorum ya. King diyecem. Onu da görmedik de Katakuri ile eşdeğer olur diye düşünüyorum onun da.
Olabilir.Teach'in komutanlarının diğer yonkoların komutanlarının kadar güçlü olmaması normal şu an zaten.King'in Shiryu'nun görünmezliğine karşı çözümü ne olabilir ama meyvesi oldukça hax gibi çünkü.Shiryu daha güçsüz bile olsa göremediği adamı yenemeyebilir King.

Olabilir.Teach'in komutanlarının diğer yonkoların komutanlarının kadar güçlü olmaması normal şu an zaten.King'in Shiryu'nun görünmezliğine karşı çözümü ne olabilir ama meyvesi oldukça hax gibi çünkü.Shiryu daha güçsüz bile olsa göremediği adamı yenemeyebilir King.
Sadece görünmezlik sağladığı için bir şekilde sezebilir ya da saldırıları öngörebilir.

Sadece görünmezlik sağladığı için bir şekilde sezebilir ya da saldırıları öngörebilir.
İleri düzey gözlem lazım olabilir ama bunun için.Absalom kekosunun kullandığı gibi kullanmayacaktır Shiryu meyveyi.King de çıkarsa ileri düzey silahlanma çıkar hatta ben çıkacağını da düşünmüyorum.Adamın olayı meyve+alevleri+kılıç ustalığı gibi duruyor çünkü.

Bu olay Sanji vs Queende cevap bulur. Queen görür ise King hayli hayli görür

Ha bu olay gozlemin dışında görülmeyecek bir güç ise Shiryu > Teach olur, belli seviyeler görür King de o kadat gözlem fakiri değildir.

Hxh gibi olursa Shiryunun evrende alamayacagi tek adamlar doğal haki savunmali adamlar olur (bm,kaido)

İleri düzey gözlem lazım olabilir ama bunun için.Absalom kekosunun kullandığı gibi kullanmayacaktır Shiryu meyveyi.King de çıkarsa ileri düzey silahlanma çıkar hatta ben çıkacağını da düşünmüyorum.Adamın olayı meyve+alevleri+kılıç ustalığı gibi duruyor çünkü.
Herhangi bir sağkol illaki bir haki türünde baskın olacak bence.

Herhangi bir sağkol illaki bir haki türünde baskın olacak bence.
Marco'da olmadığına iddiaya bile girerim şahsen ben.Oda'nın dengelemesi lazım.Marco'nun meyve çok iyi gidip te üst düzey haki vermesine gerek yok.Diğerleri için de geçerli bu.Marco=meyve,King=Irkından gelen ateş belki ? Shiryu'nun görünmezlik meyvesi,Kata'nın k.hakisi gibi dağılıyordur bence en iyi özellikleri :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık