Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Burada Marco Aokiji'ye napıyo?
Adamın arcda her vurduğu metrelerce uçuyor, tek atamıyor diye güçsüz deniyor herife. Aokiji ile Akainu da güçsüz sanırım, 10 gün indirememişler birbirlerini.
Uçuruyor fakat bir şey oluyor mu? Bir Amiral'i bu tarz tekmelerle indiremezsin. Marco bu tekmeden kaç tane atsa Kuzan iner? On gün sürmesi normal adanın geldiği durum belli dengesi atmış.

Suit belki de genlerini harekete geçirirse suitsiz bile bayağı seviye atlayabilir gibi geliyor bana.Queen gibi bir adamı suitsiz yenme şansı hiç yok ama bence.
Sanji'nin yanına birisini verirler dert ettiğin şeye bak. En olmadığı Jinbei gelir ölecek yer arıyordu en son :D

Uçuruyor fakat bir şey oluyor mu? Bir Amiral'i bu tarz tekmelerle indiremezsin. Marco bu tekmeden kaç tane atsa Kuzan iner? On gün sürmesi normal adanın geldiği durum belli dengesi atmış.

Sanji'nin yanına birisini verirler dert ettiğin şeye bak. En olmadığı Jinbei gelir ölecek yer arıyordu en son :D
Jinbei'yi Kata getirir artık.1v2 indireceklerse hiç indirmesinler bu arada :D

Burada Marco Aokiji'ye napıyo?
Adamın arcda her vurduğu metrelerce uçuyor, tek atamıyor diye güçsüz deniyor herife. Aokiji ile Akainu da güçsüz sanırım, 10 gün indirememişler birbirlerini.
Marconun atak gücünü zayıf görenlerden biriydim ben de. Bakınca Marconun daldığı adamlar hep kalburüstü adamlar.

Tam YC1. Cer çöp ile ugrasmadi koca arc, zayıf adama dalsa idi Jozu Croco gibi bir gorurduk de işte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık