Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Sana bunun daha iyisini söyleyeyim. Germa Gemisi yürüyen dağı tırmanabiliyordu herhalde. Öncesinde bunun tayfa içinde muhabbeti geçiyor ve yine Sanji öyle bir şey duymuştum sanki gibisinden cevap veriyordu.
Yok artık... bak bunu bilmiyordum Teşekkürler.

Peki karanlık meyvesi gölgesini çekebilir mi moria nın :D hani şu gölgesiyle yer değiştirdiği sırada açıkta görünen gölgeden bahsediyordum
Sanmıyorum gölge bu başka yere kaçar ama belli de olmaz.Ancak Teach moriayı tutar da meyvesini iptal ederse Moria hiçbir yere kaçamaz elbette.Gölgesi kaybolur kaybolmasa bile yer değiştiremez.

@Aiden

Cavendish,
Sai,
Pica,
Caesar,
Zoro,
Perospero...

Bu saydığım isimler ID'ye atılsa kaçıncı kata atılırlar?
Kelly ve Bobby Funk kardeşler, 100 milyon üstü korsanları paket yapıyormuş Gatz açıklamıştı. ,

Level 5 = 100 milyon üstü korsanların tutulduğu kat

Kelly ve Bobby Funk rahatlıkla oraya giriyor yani. Ona tek atan Sai ise daha powerup bile almamıştı, normal hasshoken ile tek atıp geçmişti bu adama. Power-upsuz Sai bile 200 milyonluk adamların aşağısında değil, o haliyle bile Bellamy seviyesinden aşağı değil zaten bu adam. Power-up ile Chinjao'nun gençliğe geldi, Chinjao'nun gençliği büyük buz dağı kütlesini/dağını yaracak gücü vardı, Sai'ye transfer oldu güç. Chinjao gençliğinde 500 milyon fazla ödülü var dendi ( 500 milyon denmedi, 500'den fazla dendi ) .

Level 6 için 300 milyonun üstü seviye yeterli oluyor. İvankov çöp bir karakter olduğu için level 5'te olması şaşırtıcı değil, çok abartılmış karakter Px'ye çizik atamıyor isimli saldırılarıyla hemde damarları çıkmasına rağmen. 2 yıl önceki Zoro bile Px zırhından Kuma'nın zırhından kan alabilmeyi başarmıştı, İvankov o kadar çapsız işte. Ayrıca Sanji'yi falan eğittiğide yok, öyle bir yanılgıya girilmiş, yemek tarifi eğitimi verdi sadece. Sanji kendisi söylüyor 2 yıl boyunca new kamalardan kaça kaça kendini geliştirebilmiş, sky walk'ı öğrenmiş vs, İvankov'un eğitim verdiği birşey yok, Mihawk gibi sanılmasın yani. Level 5'te olması kendi ezikliği işin özü.

Luffy'nin level6'ya girememeside muhtemelen Zehirle cezalandırılmasından kaynaklı, oradaki mahkumlar söylemişti '' Zehir cezasına çarptırılmış'' diye. Yani level 6'ya girme ihtimali vardı ama zaten öleceği için level5'e hapsetti Magellan onu.

Lakin öyle olmasa bile şuanki mangada 250-300 milyon üstü her korsan Level 6'ya girebilir ( Jinbe'nin ödülü 250 milyonken Level 6'da idi çünkü ) . Ayrıca 2 yıl önceki 300 milyonluk adamla 2 yıl sonraki 300 milyonluk adamda aynı değil, bu başka konu tabiki ama açıkçası 2 yıl sonraki 330 milyonluk Cavendish nere 2 yıl önceki 300-400 milyonluk Lütfü nere? Tayfanın toplamı anca px'yi yeniyor, Cavendish Px'ye tek atar geçer, arada bu kadar büyük güç farkı var yani.

Gerçi Luffy'nin 2 yıl önce o kadar yüksel ödül almasında soyunun ve bastığı yerlerin etkisi büyük, ama new world seviyesinden çok uzaktı güç seviyesi olarak.

Edit : İşin özü listedeki herkes Level 6'ya rahatlıkla girerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık