Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
550lik Acei falan 6ya attılar. Jinbei de 300 kusurdu sanırım o ara. Bir de Alabasta Croco var

Shichi diye ve Ace KK oğlu diye atmadılar ise Chinjaonun ödülü belli. Sai de bununla eşit deniyor.

Mr1 4 idi de en güçlü 4. Kat üyesi . Yani mr1 5di. Zoro taaa Alabastada aştı onu. 5 olması aşırı saçma olur.
Daz 4. kattaydı.
Peros ve Ceasar hariç 5. kat. Belki onlarda 5dir tarihten silinmesi gereken kişileri 6'ya atıyorlar. Ivankov ve Luffy gibi kimselerin bile 5. kat olduğunu düşünürsek. Ceasar kitle imha silahı yapan bir manyak hükümeti ve Vegapunk'ı az çok biliyor. Peros'un ise astronomik sayılabilecek bir ödülü var ve tayfada Mom'dan sonra en çok sözü geçen kişi. Diğerlerinde o itibar yok bence.
Benzer düşünüyorum. Ama 6 diyen olursa da saçma olduğunu söylemem.

Moria açıkçası Croc-Lucci-Enel 3'lüsüne göre en çok küçümsenen boss. Hadi Enel'i anlarımda, Lucci ve Croco, Moria'dan güçlüydü diyen seriyi çok yanlış takip etmiştir. Bunu sayfalarla çokça kanıtlayabilirim.

Bu adam 1000 tane insanın gölgesini yakalamış birisi, arta kalanlarıda Luffy yemişti. Kaldıki 100 gölgeli Luffy'den okkalı bir yumruk yiyor, üstüne Crocodile'ın yediği final saldırı olan '' Storm '' un ultra ultimate halini yiyor Kabus Luffy'den.

Adam bu saldırılardan sonra kalktı 1000 gölge yiyip adayı ortadan 2'ye böldü ;

Sonrasındada Luffy, gear2 ve gear3'ü birleştirip öyle dövdü adamın bu formunu. Gear 2 hızında gear3 saldırısı yaparak hemde birçok kez yaparak yendi.

Ayrıca şunuda belirtiyim hükümet Moria'yı yakalaması için Doflamingo'nun yanına bir sürü pasifista verdi, tek bir pasifista adamın işini bitiremeyecekti demekki bu kadar basit denklem. Doflamingo karıştı mı karışmadı mı bilmiyorum , pek uğraşmamış olabilir lakin bu yinede 1 tane Px ile olacak iş değildi bunun kanıtı var mangada ( Orada 5-10 tane px vardı çünkü ) . 1 px'nin 2 yıl önceki hasırşapka tayfasına denk olduğunu düşünürsek, Moria normal haliyle bile tayfanın toplamını rahatça yerdi. Luffy, Moria'nın gücünü kullanarak ve Lastiklik özelliği ile ( Yumruktan etkilenmediği için ) yırttı o adayı 2'ye ayıran saldırıdan.

Yani bu adam 2 yıl önce nasıl Crocodile ve Lucci'den güçsüz görülür anlam veremiyorum. Croco zaten Blueno seviyesi anca vardı yoktu, Lucci desen ilk kez gear2 ve 3'e geçen Luffy'e yenildi o dönem.

Atlama öncesi 2'sinin toplamından çok çok daha güçlüydü Moria.

Daz 4. kattaydı.

Benzer düşünüyorum. Ama 6 diyen olursa da saçma olduğunu söylemem.
Daz'ın 4 de olması diğer 4 mahkumlarına haksızlık olmuş. Adamın korkudan yüzüne bakamiyorlardi Daz "Burada canım sıkılmaya başlamıştı" falan diyor Croc'u görünce. Artik adamlara ne yaptiysa? :D

Kafa ile aynı katta bulunan mahkuma tek atmasını söylemiyorum bile. :D

Yani ve Iva ve Luffy'i de 5'e atmışlardı. Bence pek o tarz bakmıyorlar.
Shichileri, kaptanlari ve istisna Kk oğlu diye Acei atiyorlarsa olur tabii. Luffy o halde ilen bile 5 ise daha ne. Bi alttaki katta Crocoyu indiren adam Luffy. Pek levele bakmıyor demek ki. Yonko komutanlari da buna girer 6ya aslında

O yüzden sordum ya Xebec gibi eski korsan kaptanları topladı muhtemelen Teach. Pizarro zaten eski kral

Şimdi öyle olmadığını bariz bir şekilde görüyorum ama.
İnsanların görüşleri değişebilir ona bir şey demiyorum zaten. Ben de farklı düşünüyorum o zamankine kıyasla.

Daz'ın 4 de olması diğer 4 mahkumlarına haksızlık olmuş. Adamın korkudan yüzüne bakamiyorlardi Daz "Burada canım sıkılmaya başlamıştı" falan diyor Croc'u görünce. Artik adamlara ne yaptiysa? :D

Kafa ile aynı katta bulunan mahkuma tek atmasını söylemiyorum bile. :D
Ya o kat meselesi biraz tuhaf soruyu o sebeple sordum zaten. @hyperbooster 'a yakın düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık