Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M
NOrada ince bir detay daha var.Doffy yeterinmce vaktim olursa diyor.Law salak olmasa tecrübeli adam olsa orada yenilebilirdi yani.Doflamingo lafa tutup oyalıyor o arada yapıyor durdurma işini.O kadar etkili kısacası.Yani yaptıkları dümen ve komboyla Law başarılı olabilirdi herşeyi hesaba katsa.Ada büyüklüğü oda açıyor farkettirmeden ömründen veriyor birde ölü numarası var öldü sanmışlardı.
Sonuçta durdurabiliyor di mi etkisini? Yoksa Dof ölmeliydi. Çünkü üstüne King Kong Gun yiyor. Hatta Kong Gun ,Leo Bazooka felan.:D Bunlarin hiçbiri biri bir Gamma Knife etmiyordu. Çünkü Gamma doğrudan organa saldırıyordu. Şimdi Luffy'nin de doğrudan organlara kadar etkisi gidebilecek saldırısı var ama bu sefer de King Kong Gun felan değerli oldu.

Vallaha ilahi komedi.:D

Bumlar senin abartın. Yonkolar güçlü ama buna inan senin dediğin kadar değil.

Luffu hangi rakibine ezilmedi ilk başta? Şu seride olmamış bir şey olmuş gibi konuşmayalım lütfen.

Zarar vermemekmiş. Luffy sağ kol düzeyinde biliyorsun değil mi? Üstelik Katakuri dövüşüne göre K hakisi daha çok gelişmiş durumda ve yeni b.haki türü de geliştirdi.

Bunların üstüne bir G5 patlatır. Kid'de Luffy'ye en yakın seviyedeki nova zaten.

Zarar verememek mi?

Çok gömmüşsün çoooooooooooooooook.
Nasıl abartım? Kaido Bm ittifagına denizciler direk müdahale etmiyor ,
Denizciler gibi devasa güçleri dövüşten kaçıran elemanların gücünü ben abartıyorum öyle mi? Kardeşim g5 değil ne açarsa açsın serinin normal ilerleyişine göre kaidonun yenilmemesi lazım. Yoksa ichigo gibi bir teknik öğret aizene tek atsın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık