Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç sanmıyorum hacı ya.Bm güçlü eyvallah da Kizaru tokatlasa ne oluyor lan demem yani.Bu biraz da Bm kaynaklı.
Moruk BM eziklemesinin çoktan bitmesi lazım diye düşünüyorum ben.Kadın yanına Kata,Cracker,Snack almadan Kaido'yu basıyor,Kaido'yla eşit kapışıyor.Queen'i korkudan ölü taklidi yapmaya zorluyor daha darbe vurmamış halinde bile :D Bu kadın açık ve net Kaido dengi birisi.Kizaru'ya falan yenilemez yani.Akainu bile yenemez bana göre Linlin'i.

@Yubashiri-sama Gamma knife diye sulandırdığın teknik 5 milyarlık Wb eden meyvenin “ en “ tekniklerinden biri.Bundan iyisi ölümsüzlük ameliyatı düşün artık.Gamma ışınlarıyla radyasyonla vs organları içten yakmak az buz şey değil.

Moruk BM eziklemesinin çoktan bitmesi lazım diye düşünüyorum ben.Kadın yanına Kata,Cracker,Snack almadan Kaido'yu basıyor,Kaido'yla eşit kapışıyor.Queen'i korkudan ölü taklidi yapmaya zorluyor daha darbe vurmamış halinde bile :D Bu kadın açık ve net Kaido dengi birisi.Kizaru'ya falan yenilemez yani.Akainu bile yenemez bana göre Linlin'i.
Benim görüşüme göre biliyorsun ki bunlar aynı ligin adamları.Aynı ligin adamlarının kapışmasında aptallık biraz etki eder bence dövüşe :D

Funduska

5 milyarlık gamma knife'ı wanoda ki kelaynak dedenin bile yapabilmesi ne güzel şey ama xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık