Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıca yapışık değil sonuçta kaybedebilir. Önemli olan kılıçtan vazgeçmesi. Geri almaya çalışmasa onursuz derdik.
Kaybetmekten kasıt çalınıyor bu adam 2 arc önce dikkatli olunması gerektiğini söylüyor yeni dünyadayız aklını başına al diye kendisine sorsun o soruyu önce :D Birde geri almaya çalışmasaydı oldu auhsdhuashud komikmiş.

O zaman Sanji örneği verelim mi :D Hani bırakın ne b*k yiyorsa yesin diyen Zori hani Lütfü arkada bırakmış ya Jinbe'yi. :hhh:
Sanji ve Jimbei arasındaki durumdan faydalanacağını mı sanıyorsun :eek:

Luffy, Jimbei'yi satarken suratına bakıyordu ve hemen bir kaç adım ötedeki düşmana bırakıp oradan kaçtı.

Zoro, Sanji hakkında konuşurken ortada ne Sanji vardı ne düşman. Tabi Luffy fanı olarak durumlar iyi değil, elma ile kavunu bile karıştıracak vaziyetler var :gamyon:

Sanji ve Jimbei arasındaki durumdan faydalanacağını mı sanıyorsun :eek:

Luffy, Jimbei'yi satarken suratına bakıyordu ve hemen bir kaç adım ötedeki düşmana bırakıp oradan kaçtı.

Zoro, Sanji hakkında konuşurken ortada ne Sanji vardı ne düşman. Tabi Luffy fanı olarak durumlar iyi değil, elma ile kavunu bile karıştıracak vaziyetler var :gamyon:
Tabi tabi kesinlikle düşman yok Big Mom zaten Lütfü'nün kaynının kızı hatta Zoro'da onun için diyor değil mi (sanji için )Lütfü'ye 2 yonkou'yu karşımıza alamayız ya bırakın ne hali varsa görsün diye :p Zoro fanı olmak da bunu gerektiriyor demek ki :D Bir tarafta tek başına bir Sanji varken diğer tarafta Tayfası yanında olan en azından eski tayfası ile birlikte savaşan bir Jinbei var beni aydınlattığın için sağ ol bak bunu ben kullanırım Ferit. :D

Bu arada Zoro Enma'yı alarak power up değil de power down almış olabilir mi?
Shuusui zaten kara olup kendini tamamlamış, çok güçlü bir kılıçtı. Enma hala olgunlaşma yolunda ve oldukça dengesiz de. Ayrıca zaten Zoro'da olan hakiyi çekip kullanması hiçbir fark oluşturmaz. Dışarıdan bir haki, ryo vs getiriyor olsaydı ekstra güç denebilirdi belki.

Bu arada Zoro Enma'yı alarak power up değil de power down almış olabilir mi?
Shuusui zaten kara olup kendini tamamlamış, çok güçlü bir kılıçtı. Enma hala olgunlaşma yolunda ve oldukça dengesiz de. Ayrıca zaten Zoro'da olan hakiyi çekip kullanması hiçbir fark oluşturmaz. Dışarıdan bir haki, ryo vs getiriyor olsaydı ekstra güç denebilirdi belki.
En azından atak gücü yükseldi. Hakisinin gelişmesine de yardım edecek gibi gözüküyor.

Tabi tabi kesinlikle düşman yok Big Mom zaten Lütfü'nün kaynının oğlu hatta Zoro'da onun için diyor değil mi Lütfü 2 yonkou'yu karşımıza alamayız yaa Zoro fanı olmak bunu gerektiriyor demekki :D Bir tarafta tek başına bir Sanji varken diğer tarafta Tayfası yanında olan en azından eski tayfası ile birlikte savaşan bir Jinbei var beni aydınlattığın için sağ ol bak bunu ben kullanırım Ferit. :D
Zoro konuşurken düşman neredeydi, Sanji neredeydi ?
Sen bu kafayla aldığın kavunlarla sebze çorbası falan da yaparsın :byee:

Bak aradaki farkı tekrar açıklıyorum eğer gene anlamamazlıktan gelirsen keyfin bilir.

Jimbei ve Luffy aynı anda kaçarlarken biri diğerini bıraktı.
Zoro ve Sanji aynı anda bir şeylerden kaçmıyor, aynı ortamda bulunmuyorken Sanji gitmiş ve başını belaya sokmuş, sonra da ben hallederim demiş. Zoro da bırakın halletsin diyor.

Bu arada ölsen de ölme diyen karakterin savunulması da bu kadar olacak ne bekliyorum ki :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık