Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aokiji Beyazsakal ile uğraşırken bir anda Jozu gelip omzu patlattığında Aokiji'nin dudağından kan geldi. Normalde gardını alarak saldırıyı alsa farklı olabileceği gibi buradaki Zoro'dada aynısı olacaktı.

Zoro bundan çok daha güçlü saldırılara dayandı be, mangayı hiç okumamışsın belliki. Beklemediği anda gardını indirmişken yediğinde bayıldı, anlamayacak birşey yok.
Kaynak?

Zoro garıdını alsa delinmicekti ve killer zoro'ya cizik bile atamadan yenilmiş olacaktı. gardını alsa belki koka basacak'tı ve saldırıyı hafifletecekti ve bukadar zarar görmemiş olacaktı.

Neyse bu konu biryere bağalnmaz ben araya girmeden tartışma nereye varacak ona bakayım
Zoro gardını almışken darbe almadı evet ama Kamazo'nun tırpanına el koymamışken dakikalarca dövüştü ve o da bir çizik atamadı.
Eee?

KF rejimini değiştirmek isteyen yeşil tarikatları, siyasal Zoroculuğu kabul ettiremez bizlere. Cehaletle savaşa sonuna kadar devam!

Not: Gerçek Zoroculuk bu deel diyenlere karnımız toktur efenim.

Kaynak?

Zoro gardını almışken darbe almadı evet ama Kamazo'nun tırpanına el koymamışken dakikalarca dövüştü ve o da bir çizik atamadı.
Eee?
Normalde adamlar Beyazsakal'ın John'a vurduğu büyük deprem saldırısından oluşan titreşimleri bile '' Savunma '' yaparak engelleyebilen adamlar ( Koskoca amiraller yani ) .

Jozu'nun vuruşunun Aokiji gardını aldığında aynı sonuca ulaşacağını söylüyorsan çok komik olur hemen üstte yazdığım şeyin üstüne.

Gören de mahkeme kararıyla tırpana el koydu sanır. Zoro ile denk tuttuğun adam soktuğu şeyi çıkaramıyor daha :hıh:
Kamazo olarak bilirken tutmuyordum yalnız uyarayım. Killer olduğunu öğrendikten sonra denk tutmaya başladım. O dövüşte Killer'ın handikapının, Zoro'nun handikapını evire çevire döveceğini düşünüyorum çünkü. :hıh:

Normalde adamlar Beyazsakal'ın John'a vurduğu büyük deprem saldırısından oluşan titreşimleri bile '' Savunma '' yaparak engelleyebilen adamlar ( Koskoca amiraller yani ) .

Jozu'nun vuruşunun Aokiji gardını aldığında aynı sonuca ulaşacağını söylüyorsan çok komik olur hemen üstte yazdığım şeyin üstüne.
Öyle olduğunu söylemiyorum, öyle olmadığını da söylemiyorum.
Gardını almışken darbenin sana ulaşmasını engelleyebilirsin belki ama o darbeyi aldıktan sonraki etkisini değiştiremezsin.
Ne yani, Zoro gardını almış olsa o tırpanı yarı yolda durduracaktı da sırtından çıkmayacak mıydı göğsüne giren tırpanın ucu?
Acı içindeyken kendini, acı çekmiyorkenden daha iyi koruyabileceğini mi düşünüyorsun?

Bazen luffy bile kendinden güçsüz rakiplerle uğraşiyor burdan bir yere varılmaz örnek chinjao istese g4 yapip tek atardı.
Biz Chinjao'yu sağlam ve sağlıklı bir şekilde dövüşürken gördük.
Bu adam, Luffy'nin dövüşürken önüne geçti diye sandalye iter gibi iterek sahadan çıkardığı Sai'e yenilmiş birisi.

Peki Killer hakkında ne biliyoruz?
Adamın tam performansının Kamazo olmadığı net. Eee? İnsanlar neye dayanarak direk Zoro'dan güçsüz diyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık