Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doflamingo'nun karizması Roger'da yok. :D
Doffy samaaaaa :gamyon:
Ne alaka? Nazi doktorların hepsi intihar mı etmiş. Nazi doktorların neler yaptıklarına bakmıştım, onların yaptıklarının yanında Law hiç bir şey yapmıyor. Bir tek Josef Mengele ile ufak tefek eşleşebilir. Oda yaptıklarından değil bilim dalı ve lakap olarak.
Yahu bu Ope Openin gücü eninde sonunda çıkacak birde Almanya temsil ediyormuş, Hitler işte nazi doktoru felan bilemiyorum. Ya da bu arc katliam felan yaparsa Law bilemem.:at:

Yahu bu Ope Openin gücü eninde sonunda çıkacak birde Almanya temsil ediyormuş, Hitler işte nazi doktoru felan bilemiyorum. Ya da bu arc katliam felan yaparsa Law bilemem.:at:
Kesin konuşmaları sevmiyorum ve ister istemez ciddileşiyorum. Çıkacak değil çıkabilir. Bunun hakkında çokça konuştuğumuz için de bir şey demeyeceğim. Bekleyip göreceğiz.

Oda'nın ne şekilde ülkeleri verdiğini bilemem meslek doktor kendisi korsan iken Alman olması cuk oturmuş.
Diğer karakterlere verdiği ülkeler mesela hepsi uyumlu değil. Sallamasyon söyleyip bizim yakıştırdığımız da olmuş olabilir.

Edit: Şunu da eklemek istedim. Bu kapakta üyelerin temsil ettiği ülkeler var. Yapılan teori de yanlış hatırlamıyorsam Franky, Zoro ve Robin 3 ülke üyelerin temsil etmediği ülke.

Üyelerin temsil etmediği ülkeler Hint - Çin - Alman ve ne tesadüf Law Alman.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık