Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla kim önce kim sonra kesti bilmiyorum ama bu saldırıdan sonra her ikisinin de verdiği hasar gösterilmiş.

Demek ki orada her ikisinin de vuruşuna ihtiyaç varmış. Tek başlarına da alırlar zaten ama oradaki mesaj önemli.:D
Yahu sanki en güçlü saldırılarını yaptılar. :D Cidden inanıyor musun? İkisininde tek atamayacağına? Zoro mesela hangi saldırısını yapmış orada?

Bir zahmet Luffy tek başına alsın. Usopp'un ile alsaydı şuan Ray'e sövmeler havada uçuşurdu "Sen nasıl eğittin" diye. Ana karekter her zaman 1 2 adım ondedir tayfasina gore. Zoro=Luffy veya Sanji=Luffy önermesi bir nevi kabul edilemez.

Çok güçlü olmadığı için Suit verildi zaten. Maalesef uzun vadede yetersiz kalacak gibiydi. İşin tuhaf kısmı zaten meyve olmadan ve antrenman yapmadan güçlenmesi. Küçüklüğüne baktığımızda bir potansiyeli de yoktu. O yüzden suit çok iyi oldu Sanji'ye.
Bence çok güçlü olmadığı için değil, bundan sonraki güçlenişine kılıf olsun diye verildi o suit.
Elalem elleri yetmiyor diye ağzına bile ihtiyaç duyarken bu adam tek bacakla saldırılar yapıyor.
Elalem yat kalk antreman yapıyorken bu adam sadece yemek yapıyor.
Elalem işin en iyilerinden eğitim alırken bu adam okamalarla boğuşuyor.

E yeter yani böyle kaynaksız kaynaksız güçleniş, bu saatten sonra Yonkou seviyesine yükseliyorlar, bir dayanak lazım diye geldi bence o suit.

Bu mu yani? :D Fazladan Px çizmek istememiş Oda işte. Sanki ikisi tek olsalar alamayacaklarmış gibi. Luffy ile Zoro en kötü nesilden onu ne yapacağız? Daha başka şeylerde var bence sen Luffy de kal boş ver Sanji'yi:D

Harbiden saymakla birmez. Ona rağmen iki komiklik olsun diye çizilen şeyler ile Sanji-Zoro deniliyor ahhaha :D
Cevap bu mu?:D

Az önce karakterlerin adaya çıkışlarından seviye belirliyorduk, ne oldu o iş? Bak, kapı gibi seviyeleri belirlemiş Oda. Bi de neymiş? Eğitimden en güçlü dönen Zoro'ymuş.:D Ben Sanji'yi savunmuyorum burada yav. Luffy ile Zoro arasındaki farkı gösteriyorum size :D Tabi sizin bakış açınız ve mantığınızla.

Sen niye benim dediklerimden yola çıkıp Zoro gömüyon? Ben doğru hatırlıyor muyum, önce onu söylesene.

Sonra "Bulduğun her fırsatta Zoro gömüyorsun." diyorlar. :oleyo2:
Azıcık takıldık ya. Zoro'nun neye göre kaç kılıç kullandığını tam bilmiyorum valla. Ama 3 kılıç stili daha fazla güç oluşturuyordur illaki. :D

Harbiden saymakla birmez. Ona rağmen iki komiklik olsun diye çizilen şeyler ile Sanji-Zoro deniliyor ahhaha :D
Üşenmesem sayacam bir ara da ohoooo uzun iş :D

Zoro üç kılıçla özdeşleştiği için geri döner dönmez yaptığı ilk atağın üç kılıçla olması kadar olağan bir şey yok, hele ki bunun zayıflıkla hiç alakası yok.
Zannedersin Luffy'nin pistolü=Zoro'nun 3 kılıç stili. Zannedersin Zoro tek kılıçla Px doğramayaz. Hayır alttan altta Zoro'ya vurduğunu zanneden şahıs pistölün hakili Zoronun hakisiz saldırdığının farkında da değillll! :) Acı olan bu :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık