Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız buna göre ilk kesen Zoro. Sanji sonradan vurmuş oluyor. :D
Onu kendi aranızda karar verirsiniz artık, kim önce vurdu diye :D Oda mesajı açıkça vermiş. Oda açıkça vermiş; Luffy tek, Sanji ve Zoro beraber. :D Hani arkadaşlar tayfanın yaptıklarından yola çıkıp seviye belirliyorlardı ya, buna bir şey diyemezler herhalde. Tapu gibi Oda vermiş mesajı.:oleyo:

Zoro üç kılıç birden mi kullanmış?
O zaman dikkatimi pek çekmemişti bak. 2 kılıçla çok mu güçsüz oluyor yahu bu adam? Luffy'nin hakisiz gearsız yere devirdiği adama üç kılıç çıkarıyor. Jet pistol orta seviye güçlerinden biri değil miydi Luffy'nin?

Beni bir aydınlatsana. Unutmuşum.
Oda'ya göre demek ki 2 kılıçla güçsüz. Olan ortada.:D

Onu kendi aranızda karar verirsiniz artık, kim önce vurdu diye :D Oda mesajı açıkça vermiş. Oda açıkça vermiş; Luffy tek, Sanji ve Zoro beraber. :D Hani arkadaşlar tayfanın yaptıklarından yola çıkıp seviye belirliyorlardı ya, buna bir şey diyemezler herhalde. Tapu gibi Oda vermiş mesajı.:oleyo:

Oda'ya göre demek ki 2 kılıçla güçsüz. Olan ortada.:D
Kim önce vurduğu belli zaten. :D Zoro keserken Sanji'nin daha yeni vuruyor Pacifista'ya. Bir zahmet Luffy'yi tek başına alırken çizsin. Bu Zoro veya Sanji'nin tek başına alamayacağı anlamına gelmiyor. :D

2 kılıç Zoro ile 3 kılıç zoro arasında dağlar kadar mı fark vardır yoksa ovalar kadar mı?
Benim dusunceme gore daglar kadar fark var.
Ama hangi seviye yakıştıracağımı bilemedim.

Maksat şekil olsun, zayıf olduğundan değil.
Tek kılıçla kesince daha büyük şekil olmuyor mu?

Çok güçsüz olmuyor. Zaman atlaması öncesi gerçek Kuma'yı tek kılıç ile kesmişti zaten. Zaman atlaması sonrası mı kesemeyecek?

Mesela Sanji de en güçlü ataklarından birisi olan Diable Jambe atmış.
E Sanji'nin tekniklerini uygulayabildiği tek bacağı var. Aynı anda iki bacağıyla teknik uygulayamıyor.
Zoro üç kılıcını birden kullanırken Sanji'nin tek bacakla güçlü saldırılarından birini kullanmaması garip olurdu zaten.

Şimdi ciddi ciddi düşündüm de... Sanji'de silah yok, meyve yok. Bir de üstüne tek uzuvla dövüşüyor.
Cidden çok güçlü ya bu çocuk.
Bir de iki bacağıyla birden saldırılarına odaklansa uçar herhalde.
Eskiden elleri üzerinde durup iki bacağıyla dönerek saldırırdı. Artık bıraktı o işleri. Herhalde kan basıncının sebep olduğu sıkıntılardan dolayı. :hmm:

Evet gerçekten muazzam rekabet var(!) :D :

Bu mu yani? :D Fazladan Px çizmek istememiş Oda işte. Sanki ikisi tek olsalar alamayacaklarmış gibi. Luffy ile Zoro en kötü nesilden onu ne yapacağız? Daha başka şeylerde var bence sen Luffy de kal boş ver Sanji'yi:D
Ya saymakla bitmez de şimdi ne kadar ezeli rakip olduklarını anlatmaya gerek yok :) Her şey ortada :hhh:
Harbiden saymakla birmez. Ona rağmen iki komiklik olsun diye çizilen şeyler ile Sanji-Zoro deniliyor ahhaha :D

Kim önce vurduğu belli zaten. :D Zoro keserken Sanji'nin daha yeni vuruyor Pacifista'ya. Bir zahmet Luffy'yi tek başına alırken çizsin. Bu Zoro veya Sanji'nin tek başına alamayacağı anlamına gelmiyor. :D
Valla kim önce kim sonra kesti bilmiyorum ama bu saldırıdan sonra her ikisinin de verdiği hasar gösterilmiş.

Demek ki orada her ikisinin de vuruşuna ihtiyaç varmış. Tek başlarına da alırlar zaten ama oradaki mesaj önemli.:D

Tek kılıçla kesince daha büyük şekil olmuyor mu?

E Sanji'nin tekniklerini uygulayabildiği tek bacağı var. Aynı anda iki bacağıyla teknik uygulayamıyor.
Zoro üç kılıcını birden kullanırken Sanji'nin tek bacakla güçlü saldırılarından birini kullanmaması garip olurdu zaten.

Şimdi ciddi ciddi düşündüm de... Sanji'de silah yok, meyve yok. Bir de üstüne tek uzuvla dövüşüyor.
Cidden çok güçlü ya bu çocuk.
Bir de iki bacağıyla birden saldırılarına odaklansa uçar herhalde.
Eskiden elleri üzerinde durup iki bacağıyla dönerek saldırırdı. Artık bıraktı o işleri. Herhalde kan basıncının sebep olduğu sıkıntılardan dolayı. :hmm:
Çok güçlü olmadığı için Suit verildi zaten. Maalesef uzun vadede yetersiz kalacak gibiydi. İşin tuhaf kısmı zaten meyve olmadan ve antrenman yapmadan güçlenmesi. Küçüklüğüne baktığımızda bir potansiyeli de yoktu. O yüzden suit çok iyi oldu Sanji'ye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık