Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır unutmadım.
Corosan'ın intikamını Luffy'mi aldı yoksa Law mı?
Nami'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Nami mi? Bellemerie ve adası
Chopper'ın intikamını Luffy'mi aldı yoksa Chopper mı? Hiluluk
Vivi'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Vivi'mi? Babası ve adası
Kyros'un intikamını Luffy'mi aldı yoksa Kyros mu? Ailesi ve adası
Shirohoshi'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Shirohoshi mi? Babası ve adası

gibi gibi uzar gider.... Hepsinin elinden gelse karşı durmak istediği isimler vardı.

Baktığın zaman herkes Luffy'den yardım alıyor zaten. O yüzden başka yerlere çekmeye çalışma. Law usulünde bu konu da eleştireceksen herkesi eleştir. O zaman lafım olmaz, susarım.

Son düzenleme:
Nami'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Nami mi? Bellemerie ve adası
Chopper'ın intikamını Luffy'mi aldı yoksa Chopper mı? Hiluluk
Vivi'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Vivi'mi? Babası ve adası
Kyros'un intikamını Luffy'mi aldı yoksa Kyros mu? Ailesi ve adası
Shirohoshi'nin intikamını Luffy'mi aldı yoksa Shirohoshi mi? Babası ve adası

gibi gibi uzar gider.... Hepsinin elinden gelse karşı durmak istediği isimler vardı.

Baktığın zaman herkes Luffy'den yardım alıyor zaten. O yüzden başka yerlere çekmeye çalışma. Law usulünde bu konu da eleştireceksen herkesi eleştir. O zaman lafım olmaz, susarım.
Bu bir eleştiri değil, sadece küçük bir tespit. Law Corosan'ın intikamını alamadı, Luffy aldı. Kaldı ki Law, intikam alacam derken kendi canından da olacaktı Luffy olmasa.

İnsan zayıf olunca sürekli birilerinden yardım almak zorunda kalıyor, yapacak bir şey yok.

Bu bir eleştiri değil, sadece küçük bir tespit. Law Corosan'ın intikamını alamadı, Luffy aldı. Kaldı ki Law, intikam alacam derken kendi canından da olacaktı Luffy olmasa.

İnsan zayıf olunca sürekli birilerinden yardım almak zorunda kalıyor, yapacak bir şey yok.
Mevzu neydi tam bilmiyorum. Sadece bu hususta bir tek Law'a laf atamazsın.

Ona ne şüphe. Luffy'nin yanında yer alan herkes zayıf olmalı ki Luffy'den yardım alıyor, yapacak bir şey yok.

Mevzu neydi tam bilmiyorum. Sadece bu hususta bir tek Law'a laf atamazsın.

Ona ne şüphe. Luffy'nin yanında yer alan herkes zayıf olmalı ki Luffy'den yardım alıyor, yapacak bir şey yok.
Laf atmıyorum ki Law'a :d

Buda mangakanın saçmalığı, serii gereğinden fazla Luffy odaklı ilerliyor, bu durum can sıkıcı olabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık