Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ne amaçla geldi? Kaido'yu indirmek. Kaido'yu görünce ne yaptı? Gitti, hemen daldı. Gücü yetmedi, yenildi ve hapse atıldı. Bitirdi mi olayı? Hayır. Hapishaneyi bir antrenman yeri olarak görüp tekrar Kaido'nun karşısına çıkmak için kendini geliştirmeye başladı.:)

Zoro ne amaçla geldi? Wano'yu hazır hale getirecekti? Ne yaptı? Tayfa ile yolculuk yaparken yolunu kaybetti. 16-17 bölüm boş boş gezdi. Son savaşa kadar sağlam kalması gerekirken gitti kendini yaraladı. Şu an ne yapıyor? Hiçbir şey. Wano samurayları hazır mı? Hayır.

İkisi arasındaki 7 farkı kalemle çizip göstermeye gerek yok herhalde.
Luffy'nin, Kaido için çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor :D Hawkins ve Apoo'dan ne kadar farkı kaldı :d Aynı mantıkla Zoro, Gyukimaru'dan kılıçları alacak derim, herhangi bir olayı da bitirmiş değil. :D Halihazırda Tsuru, Kiku, Yasu ve Hiyori'yi kurtardı. Neyse, takılıyorum. :D

Wano havası hasır şapkaları çarptı mı ne. :oleyo2:
Olan Law'ın tayfaya oldu. :D

Luffy'nin, Kaido için çalıştığı gerçeğini değiştirmiyor :D Hawkins ve Apoo'dan ne kadar farkı kaldı :d Aynı mantıkla Zoro, Gyukimaru'dan kılıçları alacak derim, herhangi bir olayı da bitirmiş değil. :D Halihazırda Tsuru, Kiku, Yasu ve Hiyori'yi kurtardı. Neyse, takılıyorum. :D
Haha adam tutsak farkındasın değil mi ve ne amaçla tutsak olduğunu da biliyorsun değil mi? Hani önce elinde deniztaşı kelepçesi vardı, şimdi de boğazında kelepçe var. Gören de kendi isteği ile çalışıyor zannedecek.:) Ona rağmen Kaido'nun kaç tane adamını indirdi. Bir de Hawkins ve Apoo'dan farkı yok demek de ne bileyim... Zoro'nun yaptığı şeyler, onun şu an yapması gereken şeyler değil. Tsuru ve Kiku'yu mu kurtardı? Tek başına?o_O

Haha adam tutsak farkındasın değil mi ve ne amaçla tutsak olduğunu da biliyorsun değil mi? Hani önce elinde deniztaşı kelepçesi vardı, şimdi de boğazında kelepçe var. Gören de kendi isteği ile çalışıyor zannedecek.:) Ona rağmen Kaido'nun kaç tane adamını indirdi. Bir de Hawkins ve Apoo'dan farkı yok demek de ne bileyim... Zoro'nun yaptığı şeyler, onun şu an yapması gereken şeyler değil. Tsuru ve Kiku'yu mu kurtardı? Tek başına?o_O
Tsuru'yu ilk başta tek başına kurtardı :D Kiki'yu da kurtardı. Sumocu Zoro yüzünden kaçmadı mı? :D Bizim bildiğimiz Luffy ne olursa olsun, Kaido'nun altında çalışmazdı. Çalışmak zorunda kaldı diyorsan Zoro'nun kaybolmasına da bir şey diyemezsin. Adamın elinde değil sonuçta. Bu süreç boyunca adamın peşinde bir sürü adam göndermişler zaten. Mangadaki konuşmasından ve Vivre Kart bilgisinden bunu anlıyoruz.

Luffy nasıl Kaido'yu yenmek için güçleniyor diyorsan Zoro için de bitmiş bir şey yok şu an. Adam sadece acele etmeme gerek yok dedi. Keşke o da esir düşseydi de şansına Hyogo gibi birisiyle karşılaşıp geliştirseydi kendisini.

Dediğim gibi takılmak için yazdım, çok ciddi değildim yazdıklarımda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık