Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen gittikten sonra meydanı boş bulduktan sonra şeye başladı bu.Özet geçecek olursam :

Zoro'nun kılıçları hepsi kademeli süper kılıçlarmış onlar kendiliğinden kesiyormuş kimin elinde olsa kesermiş kılıç farkı çok büyükmüş Zoro'ya böyle torpil-power up karışımı birşeyler verilmiş.:ehe: Üç seviyeli kılıç tanımı derken kastettiği esas olarak bu. :D
Heee öyle mi, üç tane kılıç yazacağına üç seviyeli kılıç yazdı diye düşünüyordum sonuçta o saldırıyı tek kılıçla yapamaz demek daha fazla küçük duruma düşürürdü Zoro'yu :bilmem:

Süper kılıç süperdir yani öyle deniyorsa yapacak bir şey yok :good:

Komik ama kılıçların saldırı gücüne etkisi inkar edilemez bir gerçek.:D
Kılıçsız Zoro meyvesiz Luffy'i döver :artiz:

Not: Hasan üç tane seviyeli kılıç yazsan anlardık bu ne böyle len elli yere çekilecek cümle kullanıyorsun :of:

Bilmem hacı ben bu tarz kıyaslamalara girmenin boş olduğunu düşünüyorum artık. Seri sonu ne olacağını kimse bilemez. Ne gibi güçleri olacak ne kadar güçlü olacaklar. Ama bence Luffy ve Teach bir üst ligte olacaklar. Belki de farklı bir düşman daha olur böyle bir üst ligte daha olacak...
Bilmeyecek ne var şimdi bile Luffy ile Zoro arasındaki uçurum belli, insanların sandığı gibi Rayleigh de Roger'e yakın güçte değil. Yakıştıramadım Luffy'den beklentin düşükmüş.

Heee öyle mi, üç tane kılıç yazacağına üç seviyeli kılıç yazdı diye düşünüyordum sonuçta o saldırıyı tek kılıçla yapamaz demek daha fazla küçük duruma düşürürdü Zoro'yu :bilmem:

Süper kılıç süperdir yani öyle deniyorsa yapacak bir şey yok :good:

Kılıçsız Zoro meyvesiz Luffy'i döver :artiz:
Kılıcsız Zoro Usopp'u bile dovemez.:D

Edit: Anlamadım başka nereye cekebilirsin ki 3 seviyeli kılıcı? Onu derken üç tane dereceli kılıç dedim işte.:D

@Montana

Yakın güç olayı zaten kendini avutma. Bir sınıf farkı olduğu açık.

Edit: Anlamadım başka nereye cekebilirsin ki 3 seviyeli kılıcı? Onu derken üç tane dereceli kılıç dedim işte.:D

@Montana

Zoro, kılıçsızken sanji ile dövüşebiliyor. Kılıcı elinden alınca hızı, hakisi, dayanıklılığı fizik gücü ortadan kalkmıyor. Yumruğu vurdu mu gene oturtur. Ki büssürü canavarı falan yumrukla indirmişliği var.

@Montana

Sanıyorlar ki en iyi kılıç ustası olunca top 5'e giriyorsun ama gördüğümüz kadarıyla öyle bir şey yok. Kaido, Big Mom gibi havyanlar var, Garp'ı var, Akainu'su var. Yani Zoro en güçlü sağkol olduğu zaman bile ondan güçlü en az 10 kişi olacaktır zaten. Mesela Kid'i hiçbir zaman geçemeyecek. Hatta Coby bile zirve halinde Zoro'dan güçlü olacak.

Sanıyorlar ki en iyi kılıç ustası olunca top 5'e giriyorsun ama gördüğümüz kadarıyla öyle bir şey yok. Kaido, Big Mom gibi havyanlar var, Garp'ı var, Akainu'su var. Yani Zoro en güçlü sağkol olduğu zaman bile ondan güçlü en az 10 kişi olacaktır zaten. Mesela Kid'i hiçbir zaman geçemeyecek. Hatta Coby bile zirve halinde Zoro'dan güçlü olacak.
Güldürdün özellikle Coby kısmında :D

Zoro, kılıçsızken sanji ile dövüşebiliyor. Kılıcı elinden alınca hızı, hakisi, dayanıklılığı fizik gücü ortadan kalkmıyor. Yumruğu vurdu mu gene oturtur. Ki büssürü canavarı falan yumrukla indirmişliği var.
Saldırı gücü aşırı düşüyor. Yumrukla felan Zoro Sanji'yi indiremez. Usopp bile Zoro'nun yumruğu ile düşmez.

Senin gerçeklerin. Seri sonunda Zoro'dan güçlü olacak 10 kişi saysana hala aktif bir şekilde serinin içinde olsunlar. Argümanlarını mangadan sayfalar ile desteklersen sevinirim. Bakalım o 10 kişi kimmiş çok merak ettim.
Mangada gösterdi zaten Luffy'nin denizcilerdeki yorumu Coby, Zoro'nun ki Helmeppo. Yani ilerde bunlar savaşsa Coby ile Luffy dövüşecek, Helmeppo ile de Zoro. Bunu görmek güç değil :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık