Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reis boş ver zoro iyidir sadece yanlış temsil ediyorlar karakteri bence. Sanji,robin,brook bu üçü en derin cehennemden çıkma karakterler. En kötü geçmişe sahipler. Bu üçünü karakteristik anlamda ve irade anlamında yargılamak çok büyük yanlış olur.
+1 Zoro candır ama bazı şeylerin bu kadar zıt olmasının da sebebi var..Zoro iradenin saf, vücut bulmuş hali değil !! Zoro'ya ters olan şey iradesizliktir yok öyle bir dünya.Bu arkadaşların bunu anlaması lazım ki bu imkansız görünüyor :D

Buranın böyle olduğunu hatırlamıyordum.:D

Of all the greenhorns with bounties of over 100 million... He's definitely in a league of his own! Bunu söyleyen Kid.:D

Sen tam olarak ne çıkardın buradan? Aslında Kid'e dair bir şeyler de var gibi.:flaugh:
Burada tüm Supernovalar içerisinde o kesinlikle ayrı bir ligte diyor.:D Ama ben de bu kadar kolay olmasına izin verecek kadar saf değilim diyor. Yani çıkarsa çıkarsa Kid bela çıkarır Luffy'e.:D Sen nasıl çeviriyorsun asıl?

Burada tüm Supernovalar içerisinde o kesinlikle ayrı bir ligte diyor.:D Ama ben de bu kadar kolay olmasına izin verecek kadar saf değilim diyor. Yani çıkarsa çıkarsa Kid bela çıkarır Luffy'e.:D Sen nasıl çeviriyorsun asıl?
Ben de Kid'in başından beri Luffy'ye rakip olabilecek tek nova olduğunun burada da vurgulandığını düşünüyorum. Zaten tayfasından, ödülünden falan her şeyinden belli. Hapiste de çekiştiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık